برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كمالوند: برد و باخت، امري طبيعي در فوتبال است

ورزش. داخلي. فوتبال
تبريز- سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: برد و باخت امري طبيعي در فوتبال بوده و هيچ تيمي هميشه برنده نيست.

به گزارش ايرنا، فراز كمالوند پس از قبول شكست يك بر صفر تيمش مقابل پاس همدان و قبول مسئوليت اين شكست، در جمع خبرنگاران افزود: اتفاقات عجيبي كه در اين بازي روي داد و همچنين محروميت هواداران تيم، همگي دست به دست هم دادند تا نتيجه اين بازي را واگذار كنيم.

وي اضافه كرد: نبود تماشاگران در اين بازي، از لحاظ روحي بر روي بازيكنان تاثير منفي گذاشت و بازيكنان آنطوركه بايد، نتوانستند بازي كنند.

كمالوند با بيان اينكه بازيكنان تيم بازي خوبي به نمايش نگذاشتند، اظهار داشت: در بازي‌هاي بعدي اين شكست را جبران خواهيم كرد.

كمالوند همانند فصل گذشته كه اولين حضورش به تراكتورسازي در ليگ برتر را تجربه كرد، از نبود يار كافي در تركيب تيم اظهار گلايه كرد و افزود: در فصل نقل و انتقالات و با توجه به تغيير مديريت در باشگاه، نتوانستيم بازيكنان مورد نظر خود را جذب كنيم و بايد با بازيكنان موجود در به منظور تحقق هدفمان تلاش كنيم.

وي با انتقاد از تصميم كميته انضباطي در خصوص ادامه بازي نيمه تمام دو تيم از دقيقه ‪ ۳۲‬به بعد، گفت: چرا كميته انضباطي در فصل گذشته و در بازي مقاومت سپاسي و سپاهان كه به دليل بارش برف نميه تمام مانده بود راي به تكرار بازي داد اما در مورد تراكتورسازي و پاس، برخلاف آن عمل كرد.

وي در پايان از شكل‌گيري كامل تيم فوتبال تراكتورسازي در هفته‌هاي اتي خبر داد و افزود: تراكتورسازي كم كم به سوي كامل شدن گام برمي دارد و هواداران مطمئن باشند اين تيم يكي از سهميه‌هاي آسيايي ليگ دهم خواهد بود ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و پاس همدان از هفته چهارم ليگ برتر، با نتيجه يك بر صفر به سود پاس خاتمه يافت.

تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: