برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/هفته چهارم ليگ برتر فوتبال/فرار استقلال از شكست، نخستين برد سپاهان و صدرنشيني ذوب‌آهن

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي استقلال و استيل آذين كه در چارچوب هفته چهارم ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 20:45 شنبه شب در حضور حدود 40 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران آغاز شد با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد.
محمد غلامي در دقايق 16 و 86 براي استيل آذين گلزني كرد و فرهاد مجيدي در دقيقه 80 و مجتبي جباري در دقيقه 1+90 گل‌هاي استقلال را وارد دروازه استيل آذين كردند.
قضاوت اين ديدار به عهده محسن قهرماني بود كه به سياوش اكبرپور، علي كريمي و حسين كعبي از استيل آذين و ميلاد ميداودي و كيانوش رحمتي از استقلال كارت زرد نشان داد.
وي در دقايق تلف شده اين ديدار به فريدون زندي از استيل آذين كارت قرمز نشان داد.
تركيب استقلال: محمد محمدي، حنيف عمران زاده، پژمان منتظري، مهدي امير آبادي، لوئيز فابيانو، فيليپ آلوز دسوزا (70 - اندرسون ريكاردو سانتوز)، مجتبي جباري، كيانوش رحمتي، ايمان مبعلي (58 - محسن يوسفي)، فرهاد مجيدي و ميلاد ميداودي
سرمربي: پرويز مظلومي
تركيب استيل آذين: حميد نشاط جو، مهدي محمدي، علي كريمي، حسن اشجاري، حسين كعبي، مهدي مهدوي كيا، سياوش اكبرپور (61 - مهرزاد معدنچي)، حسين كاظمي، ميلاد زنيدپور (81 - علي عشوري زاد)، فريدون زندي و محمد غلامي
سرمربي: لوسيانو تومباكوويچ

ديدار تيم‌هاي سپاهان اصفهان و شاهين بوشهر با يك گل به سود زردپوشان خاتمه يافت.
شاگردان امير قلعه‌نويي كه تمام ديدارهاي گذشته را با تساوي به پايان رسانده بودند در اين ديدار به دنبال اولين پيروزي خود در اصفهان بودند و در نيمه اول ابراهيم توره توانست 2 بار دروازه شاهين را باز كند، اما هر 2 بار، كمك داور پرچم خود را بالا برد و گل را مردود اعلام كرد.
در نيمه دوم سپاهاني‌ها به حملات خود ادامه دادند و توانستند در دقيقه 79 توسط ميلوراد يانوش به تك گل بازي دست يابند و شاگردان قلعه‌نويي اولين پيروزي خود را در ليگ برتر جشن بگيرند.
قضاوت اين ديدار بر عهده سعيد بخشي‌زاده بود. وي در اين ديدار به يانوش و مهدي كريميان از سپاهان و محسن حميدي، حميدرضا سليماني، احمد آل‌نعمه و محسن ايران‌نژاد از شاهين كارت زرد نشان داد.

ديدار تيم‌هاي ذوب‌ آهن اصفهان و سايپا با نتيجه 2 بر صفر به سود ذوب آهن به اتمام رسيد.
گل‌هاي ذوب‌آهن را در اين ديدار ايگور كاسترو در دقيقه 12 و سيد محمد حسيني در دقيقه 42 به ثمر رساندند.
قضاوت اين ديدار بر عهده محسن تركي بود. وي به داريوش يزداني و سعيد يوسف‌زاده از سايپا و قاسم‌ حدادي‌فر از ذوب آهن كارت زرد نشان داد. در ضمن سعيد يوسف‌زاده در دقايق 80 از سوي داور، كارت زرد دوم را دريافت كرد و از زمين بازي اخراج شد.
ذوب آهن تا پيش از ديدارهاي روز يكشنبه با 10 امتياز صدرنشين شد.

پيكان قزوين و ملوان انزلي در ورزشگاه شهيدرجايي با تساوي يك بر يك به كار خود پايان دادند.
محمد نزهتي در دقيقه 28 تك گل ملوان را به ثمر رساند و در ادامه و در نيمه دوم، مهدي تاجيك از پيكان گل تساوي تيمش را در دقيقه 73 به ثمر رساند.
مسعود مرادي داور مسابقه اين ديدار بود كه به هيچكدام از بازيكنان 2 تيم كارت زرد يا قرمز نشان نداد.
پيكان با اين تساوي از 4 هفته ديدار برگزار شده در ليگ برتر، نخستين امتيازش را پس از 3 شكست پياپي كسب كرد و ملوان نيز با اين تساوي ششمين امتيازش را به دست آورد.

ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و پاس همدان نيز كه جمعه به دليل قطعي برق ورزشگاه يادگار امام از دقيقه 33 نا تمام مانده بود، شنبه شب از ساعت 21:45 مجدداً پيگيري شد و با نتيجه يك بر صفر به سود پاس به پايان رسيد.
تك گل اين بازي را حميد كاظمي در دقيقه 41 براي پاس به ثمر رساند.
داور اين ديدار يدالله جهانبازي بود. وي از تيم پاس به مجيد حيدري و پويا سيف پناهي كارت زرد نشان داد.
اين بازي با راي كميته انضباطي بدون تماشاگر برگزار شد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: