برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از تساوي استقلال مقابل استيل آذينمظلومي: گل دوم را زماني دريافت كرديم كه بايد بازي جوانمردانه انجام مي‌شد

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي پس از كسب نتيجه مساوي 2 بر 2 در دقايق پاياني ديدار مقابل استيل آذين درباره اين مسابقه اظهار داشت: بازي خوبي انجام شد و مطمئنم كه همه از اين ديدار راضي بودند. البته هر دو تيم موقعيت‌هاي خوبي داشتند.
وي ادامه داد: به خواسته‌هايمان در اين ديدار رسيديم و برنامه‌هايمان تا حد ممكن اجرا شد. در دريافت گل‌ها غافلگير شديم به خصوص گل اول، اما با وجود اينكه خيلي زود گل را دريافت كرديم؛ خيلي سريع جمع و جور شديم و بازي را تحت كنترل خود درآورديم.
مظلومي افزود: در نيمه اول مهاجمان ما موقعيت‌ها را يكي پس از ديگري هدر دادند، اما با شروع نيمه دوم نيروهاي تهاجمي به تيم اضافه شدند. برنامه اصلي ما حركت در عمق خط دفاعي استيل آذين بود و قبل از دريافت گل دوم حتي مي‌توانستيم گل پيروزي را به ثمر برسانيم.
سرمربي استقلال تصريح كرد: به دنبال كسب 3 امتياز اين مسابقه بوديم، اما گل دوم را درست زماني دريافت كرديم كه بايد بازي جوانمردانه انجام مي‌شد كه نشد، اما تحت هر شرايطي بازي را مساوي كرديم.
وي گفت: از نتيجه كسب شده به هيچ وجه راضي نيستم، اما از نحوه بازي بازيكنانم كه هفته به هفته بهتر مي‌شوند، رضايت كامل دارم. البته تيم حريف هم بسيار خوب، قدرتمند و قابل احترام بازي كرد و از اين نظر به آنها تبريك مي‌گويم.
مظلومي درباره تعويض مبعلي و بازي ندادن به آشوبي تصريح كرد: صحبت‌هايم را راجع به تيم ملي گفته‌ام و نمي‌خواهم آنها را تكرار كنم. بازيكني كه 5 روز در اختيار من نبوده و يك روز قبل از مسابقه به من گفته كه خسته‌ام و نمي‌توانم تمرين كنم و تنها دور زمين دويده است؛ چطور مي‌تواند در تركيب اصلي قرار بگيرد؟
وي ادامه داد: كسي جواب من را نمي دهد و تنها بايد كمك كنيم تا تيم ملي قهرمان آسيا شود. ايمان هم تا زمانيكه در زمين مسابقه حضور داشت مفيد كار كرد. حنيف عمران زاده بازيكن هميشگي نبود و روي گل‌ها اشتباه كرد، اما هيچكدام از اينها استراحت نداشتند. عمران زاده بازيكني است كه مدام بايد تمرين داشته باشد كه اين اتفاق نيفتاد.
مظلومي در پاسخ به اين سوال كه چرا تمام عناصر تهاجمي تيم در اختيار ميداودي هستند، عنوان كرد: وقتي ميداودي را مي‌بندند بايد فكر ديگري براي حمله كنيم. در ديدارهاي گذشته چندين بار جاي او را عوض كرده‌ايم. پشتوانه خط هجومي ما كم است. سال گذشته استقلال 5 مهاجم داشت، اما بدون تعارف بايد بگويم كه در حال حاضر تنها يك مجيدي نصفه و نيمه را در اختيار داريم كه بايد از وي كمال تشكر را داشته باشيم.
وي افزود: ميداودي هم در طول هفته مصدوم بوده و برهاني را 3 هفته است كه در اختيار نداريم. تيمي را كه دوست دارم تهاجمي فوتبال بازي كند تنها به 50 تا 60 درصد آن رسيده‌ام و باز هم كار داريم.
مظلومي در پاسخ به اين سوال كه خلاء بازيكنان تخصصي لب خط در دو جناح استقلال احساس مي‌شود و آيا برنامه‌اي براي جذب بازيكن در اين نقاط دارد، گفت: بازيكناني كه در فصل نقل انتقالات براي اين پست‌ها مد نظر ما بودند در اين مسابقه مقابل استقلال بازي كردند. بودجه ما به خريد آنها نرسيد و از بازيكنان موجود در بازار استفاده كرديم. از طرفي تنها مي توانيم بازيكن زير 23 سال جذب كنيم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: