برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كريمي در گفت‌وگو با فارس:فدراسيون دووميداني تا لحظه آخر پپگير كارهاي نونا خواهد بود

مصطفي كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس با اشاره به آخرين وضعيت دووميداني كار 15 ساله كه بر اثر واژگون شدن يكي از در هاي مجموعه ورزشي آزادي از ناحيه گردن دچار حادثه شده است تصريح كرد: عمل جراحي وي به پايان رسيد و در حال حاضر زير نظر پزشكان است.
وي افزود: نياز به زمان است تا پزشكان نظر قطعي خود را در خصوص ميزان آسيب نخاعي وي اظهار كنند، هر چند پزشكان پاسخ هاي مثبتي از وضعيت نونا دريافت كرده‌اند.
كريمي با اشاره به تقبل تمامي هزينه ها از سوي مديريت مجموعه ورزشي آزادي گفت: مديران مجموعه سريعا بيمه مورد نياز را فعال ساخته و تا به اين لحظه تمامي هزينه هاي درماني ورزشكار ما را پرداخت كرده اند.
وي در خصوص پيگيرهاي حقوقي اين اتفاق تصريح كرد: تا زماني كه وضعيت نهايي نونا از سوي پزشكان مشخص نشود نمي‌توان در اين خصوص اظهار نظري كرد ؛اما فعلا مسائل به شكل دوستانه پيگيري مي‌شود و همه در تلاش هستند تا دووميداني كار ما سلامتي كامل خود را مجدد به دست آورد.
نونا پسانين از اعضاي تيم دووميداني بانوان خراسان رضوي كه براي حضور در رقابت‌هاي باشگاهي راهي تهران شده بود، دوشنبه شب گذشته بر اثر سقوط يكي از درهاي بزرگ ورزشگاه آزادي دچار حادثه از ناحيه گردن شد. وي اكنون در بيمارستان پارس تهران بستري است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: