برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معاون كمیته انضباطی: این كمیته اهل مصالحه و سیاسی كاری نیست

معاون كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت : این كمیته نه اهل مصلحت اندیشی است نه اهل سیاسی كاری . روغنی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر درباره حكم صادر شده برای تیم های فوتبال  پرسپولیس و تراكتورسازی گفت : كمیته انضباطی بر اساس آئین نامه و مقررات حكم صادر می كند و در این راه هیچ گونه مصلحت اندیشی ندارد .

وی تاكید كرد : اینكه مسئولان پرسپولیس خواسته اند تراكتور سازی در بازی برگشت مقابل آنها محروم شود یك نظر سیاسی است و مصلحتی است نه یك نظر حقوقی و قضایی .

معاون كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت : حكم ما بر اساس قوانین صادر شده است و تراكتورسازی در دو بازی آینده خود در تبریز و پرسپولیس در بازی آینده خود در ورزشگاه آزادی از حضور تماشاگران بی بهره خواهند بود .

روغنی در ادامه گفت : این حكم قطعی نیست و هر دو تیم می توانند به كمیته استیناف رجوع و  به این حكم اعتراض كنند . البته این كه گفته شده طرفداران دو تیم كاری نكرده اند صجت ندارد چون هم گزارش ناظر بازی و هم فیلم بازی گویای همه چیز است .

وی با اشاره به قطع شدن صدای ورزشگاه آزادی از شبكه سوم سیما گفت : گناه خانواده های مردم چیست كه باید اراجیف برخی از افراد كه از هیچ حرف زشتی ابا نداشتند بشنوند.
خبرهای مرتبط سه جلسه محرومیت برای تراكتور سازی و پیروزی
تاریخ: 1389/5/7
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: