برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم فوتبال پيكان قزوين: به آينده تيم فوتبال پيكان اميدوار هستم

ورزش. فوتبال. ليگ برتر. پيكان-ملوان
سرمربي تيم فوتبال پيكان قزوين پس از توقف يك بر يك تيمش برابر ملوان انزلي گفت كه تيم پيكان در آينده بازي‌هاي با كيفيتي از خود به نمايش مي گذارد و به آينده اين تيم اميدوار هستم.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا،محمد احمدزادهپس از ديدار تيم‌هاي پيكان و ملوان در جمع خبرنگاران افزود: تيم پيكان در چهار ديداري كه در طول ليگ برتر انجام داده است با وجود عدم نتيجه‌گيري مناسب، بازي با كيفيت و تماشاگر پسندانه‌اي را از خود به نمايش گذاشته است .

وي افزود : هر دو تيم در اين مسابقه براي كسب پيروزي به ميدان آمده بودند و اين بازي يكي از جذاب‌ترين بازي‌هاي ليگ برتر بود و به نظر من در اين بازي هر دو تيم توانايي كسب سه امتياز را داشتند.

سرمربي تيم فوتبال پيكان قزوين همچنين از عملكرد دروازه بانان هر دو تيم تمجيد كرد و افزود: توپ در اين بازي از هر دو سو بيشتر در يك سوم دفاعي جريان داشت و دروازه بانان روز سختي را پشت سر گذاشتند.

وي گفت: با تلاش، همدلي و رفافتي كه بين بازيكنان پيكان وجود دارد، اين تيم روزهاي بهتري را در ادامه ليگ برتر خواهد داشت.

احمدزاده همچنين خواستار حمايت مسوولين و مردم قزوين از اين تيم شد و خاطرنشان كرد: از مسوولين و مردم قزوين انتظار بيشتري براي حمايت از تيم پيكان داريم.

سرمربي تيم فوتبال پيكان خاطرنشان كرد : تا زماني كه من سرمربي هستم تيم پيكان در معرض سقوط قرار نخواهد گرفت .

وي در مورد احتمال حضور دوباره‌اش در تيم ملوان انزلي گفت: من ديگر هيچ وقت به انزلي برنمي گردم.

تيم فوتبال پيكان قزوين پس از تساوي يك بر يك مقابل ملوان بندر انزلي در هفته چهارم با كسب يك امتياز در مكان شانزدهم جدول رده بندي ليگ برتر قرار گرفت.

تيم فوتبال پيكان در هفته پنجم ليگ برتر ‪ ۲۷‬مرداد ماه در تهران به مصاف استقلال مي‌رود.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: