برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قلعه‌نویی پس از اولین پیروزی:هنوز با سپاهان ایده‌آل فاصله داریم/ مهم موفقیت تیم است نه سنتی بودن من!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به اینکه تیمش به سه امتیاز فوق العاده مهم دیدار با شاهین احتیاج داشت،گفت: ما روز به روز بهتر می‌شویم اما هنوز با سپاهان ایده‌آل فاصله داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی پس از نخستین پیروزی تیمش در رقابت‌های لیگ برتر ضمن بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران گفت: ما به 3 امتیاز فوق العاده مهم این دیدار احتیاج داشتیم تا از نظر روحی - روانی به شرایط ایده‌آل دست پیدا کنیم. البته روز به روز بهتر می‌شویم اما هنوز با سپاهان ایده‌آل فاصله داریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد برخی منتقدان که تاکتیک‌های این مربی را سنتی می‌خوانند، تاکید کرد: سنت چیز بدی نیست اما من تمامی مدارج و کلاس‌های مربیگری را پشت سرگذاشته‌ام اما یک گروه از دوستان هرکاری که من می‌کنم ایراد می‌گیرند. البته مهم نتیجه گرفتن سپاهان است.

وی در مورد استقبال نکردن تماشاگران از دیدارهای تیم سپاهان تصریح کرد: سازمان لیگ برای قراردادها سقف تعیین می‌کند اما بلیت‌ها را هم گران می‌کند. در کشورهای عربی برای 500 تماشاگر که به ورزشگاه می‌روند با قرعه کشی ماشین آخرین سیستم می‌دهند اما در ایران ما سرمایه‌های خود را با این کارها فراری می‌دهیم.

امیرقلعه نویی در مورد آخرین وضعیت محسن بنگر اظهار داشت: بازیکن وقتی تخلف می‌کند در اختیار باشگاه قرار می‌گیرد. بنگر یکی از بهترین مدافعان ایران است اما در آن بازی در شرایط آرمانی نبود و بعد از تعویض حرکتی را انجام داد. بازیکن نباید فقط در پول گرفتن حرفه‌ای باشد باید در رفتار و تمرین هم حرفه‌ای باشد.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و شاهین بوشهر در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر که شنبه شب در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد، با برتری یک بر صفر سپاهان به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: