برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آخرین گمانه‌زنی مهر /دایی بازنده پرونده جنجالی فدراسیون می‌شود/ هیچ مطالباتی ندارد!

در حالی که قرار است رای کمیته استیناف در مورد پرونده شکایت علی دایی از فدراسیون فوتبال ظرف روزهای آینده منتشر شود، شواهد و قرائن حکایت از آن دارد که فدراسیون فوتبال برنده این پرونده پرحاشیه خواهد بود و دایی مطالبات تازه ای بابت حضور در تیم ملی نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از رای ابتدایی کمیته انضباطی در مورد این پرونده پرحاشیه، فدراسیون فوتبال و علی دایی به رای ابتدایی شکایت کردند تا این پرونده این بار در کمیته استیناف به جریان بیفتد.

پس از تاخیری نسبتا طولانی ازحدود سه هفته گذشته کمیته استیناف با برگزاری جلسات متعدد و بررسی مدارک و حتی احضار وکیل علی دایی با دقت نظر بیشتری به جزئیات و ابهامات موجود در این پرونده پرداخت تا اینکه دیروز شنبه رای نهایی این پرونده اعلام شد که قرار است پس از ابلاغ به طرفین محتوی آن در اختیارعموم قرار گیرد.

کمیته استنیاف در رسیدگی مجدد به پرونده شکایت علی دایی از فدراسیون فوتبال به این جمع بندی رسیده است که قرارداد سه ساله علی دایی با فدراسیون فوتبال می بایست درپایان هرسال کاری با توافق طرفین تمدید می شده ولی به جزسال اول این توافق برای سال های دوم و سوم صورت نگرفته است.

بر این اساس به نظر می رسد کمیته استیناف با استناد به مدارک، مستندات و متمم های موجود به این نتیجه رسیده باشد علی دایی هیچگونه مطالبه جدیدی بابت همکاری با فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم ملی نخواهد داشت .

دایی بابت سال اول قرارداد خود با فدراسیون فوتبال، تمامی حق و حقوق و مطالبات خود را دریافت کرده و فدراسیون هیچگونه تعهد انجام نشده ای نسبت به همکاری با این مربی ندارد.

اما به نظرمی آید در مورد مطالبات علی دایی در مورد سال های دوم و سوم، کمیته استنیاف به مدارک روشن و مستندی در اینکه توافقی بین علی دایی و فدراسیون فوتبال برای ادامه این همکاری صورت گرفته باشد وجود ندارد و در واقع دایی بابت سال های دوم و سوم هیچگونه حق و حقوقی از فدراسیون فوتبال ندارد.

در روزهای آینده باید منتظر واکنش علی دایی در مورد این پرونده نشست و دید آیا او تهدیدش در مورد اینکه در صورتیکه نظر او از سوی مبادی قانونی داخلی تامین نشود این پرونده را در کمیته انضباطی فیفا مطرح خواهد کرد یا به رای کمیته استیناف تن خواهد داد و این پرونده را پایان یافته تلقی می کند.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: