برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آيت اللهي: پرداختن به حواشي بزرگترين معضل ورزش ايران است

ورزش. داخلي. شنا
تهران - سرپرست فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو، گفت: دست اندركاران ورزش ايران علاقمند به رشد و توسعه هستند اما متاسفانه به رغم داشتن توانايي، بايد بيشترين وقت خود را صرف برطرف كردن حاشيه‌ها كنند.

اميرحسين آيت اللهي روز يكشنبه در بازديد از ايرنا، گفت: فدراسيون شنا يكي از فدراسيون‌هايي است كه با حاشيه‌هاي زيادي روبروست وهر چند روز يك حاشيه جديد براي آن ايجاد مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه خيلي‌ها دوست دارند براي اين نهاد ورزشي حاشيه‌سازي كنند، خاطر نشان كرد: فدراسيون دور نمايي را براي خود تدوين كرده است و با وجود تمامي حاشيه ها، به اصل قضيه توجه دارد.

رييس فدراسيون شنا تصريح كرد: رسانه‌هاي ورزشي به ويژه گروه ورزشي ايرنا با نظرات كارشناسي و راهنمايي‌هاي خود مي‌توانند به توسعه ورزش كمك كنند و در زدودن حاشيه‌هاي مخرب در آن موثر واقع شوند.

وي با اشاره به نياز مبرم جامعه ورزش كشور به وجود نقد و گزارش‌هاي كارشناسي در مطبوعات و رسانه ها، گفت: فدراسيون‌هاي ورزشي نيز بايد ازاين توانايي بهترين بهره را ببرند تا با شناخت ضعف‌ها ، نسبت به برطرف كردن آنها اقدام كنند.

آيت اللهي با تاكيد بر اينكه نمي‌توان منكر وجود كاستي‌ها در مديريت و برنامه‌هاي فدراسيونها شد، گفت: يكي از راهكارهاي كمك مطبوعات و رسانه هاي ورزشي به تيم‌هاي ملي كشور اين است كه آنها در كمپ‌هاي آمادگي حضور يابند و با ارايه گزارشهاي مستند، سطح فني اردوها را افزايش دهند.

رييس كنفدراسيون شناي غرب آسيا با اشاره به تلاش ‪ ۲۳‬كشور عضو اين كنفدراسيون براي رشد و توسعه ورزش بانوان، گفت: تلاش داريم تا با همكاري اين كنفدراسيون، توانايي ورزشي بانوان ايران در رشته‌هاي شنا، شيرجه و واترپلو را به كشورهاي آسيايي بشناسانيم.

وي با يادآوري ميزباني ايران در مسابقات شناي قهرماني كشورهاي غرب آسيا در سال ‪ ۲۰۱۱‬گفت: برگزاري اين مسابقات در دو استخر مجزا به صورت همزمان براي مردان و زنان از برنامه‌هاي فدراسيون شناي كشورمان براي رشد و توسعه ورزش بانوان كشورهاي عضو است.

رييس فدراسيون شناي كشورمان نهادينه كردن برگزاري مسابقات به صورت همزمان ، اما در دو مكان مختلف با لحاظ كردن شرايط ديني و فرهنگي كشورهاي اسلامي را از برنامه‌هاي فدراسيون شناي كشورمان در آسيا دانست و گفت: اميدوارم در مدت شش سال آينده اين كار عملي شود تا بانوان نيز مانند مردان به راحتي اين ورزش را به صورت قهرماني در آسيا پيگيري كنند.
تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: