برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهريزي:مسوولان باشگاه بايدمانع رسانه‌اي شدن اختلاف با كريمي مي‌شدند

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. ليگ برتر
تهران - مديرعامل سابق باشگاه استيل آذين تهران گفت: مسوولان باشگاه نبايد مي‌گذاشتند بحث اختلافاتشان با كريمي رسانه‌اي شود.

امير مهريزي روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: مسوولان باشگاه استيل آذين بايد در اخراج علي كريمي حرفه‌اي تر برخورد مي‌كردند و نمي گذاشتند حاشيه‌هاي درگيري با اين بازيكن رسانه‌اي شود.

وي ادامه داد: اطمينان داشته باشيد اگر مسووليت باشگاه بر عهده من بود نمي گذاشتم هيچگاه اختلافات اين چنيني به وجود بيايد.

مدير عامل سابق باشگاه استيل آذين گفت: علي كريمي بازيكن بزرگي است و مسوولان باشگاه بايد به جاي اختلاف با بازيكنان با آنها تعامل و دوستي داشته باشند.

وي در خصوص اظهارات علي كريمي مبني بر برطرف شدن مشكلات باشگاه استيل آذين با بازگشت مهريزي تصريح كرد: اين بازيكن به من لطف دارد اما صلاح نمي بينم بيش از اين در خصوص باشگاه استيل آذين صحبت كنم.

وي با اشاره به شايعه بازگشتش به اين تيم اظهار داشت: در حال حاضر هيچ پيشنهادي ندارم و ترجيح مي‌دهم به عنوان دوست دركنار هدايتي باشم تا به عنوان مديرعامل باشگاه استيل آذين و به كارهاي شخصي خود رسيدگي كنم.

مهريزي خاطرنشان كرد: مسوولان باشگاه بايد تمام تلاش خود را كنند تا آرامش به اين تيم بازگردد زيرا نبايد افرادي چون هدايتي از سرمايه‌گذاري در فوتبال دل زده شوند.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: