برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دفاع رضا رجبي از فتح‌الله‌زاده:آقاي روشن با سكوت بزرگ مي‌ماني

رضا رجبي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص اظهارات حسن روشن مبني بر اينكه قلعه‌نويي، فتح‌الله‌زاده را به سازمان معرفي كرده تا خودش مربي استقلال شود، گفت: به اعتقاد من اين صحبت‌ها در اين شرايط حساس نبايد مطرح شود. براي اولين بار است كه بزرگاني مثل حجازي، پورحيدري، مظلومي، بياني و ديگران دور هم جمع شده‌اند اما متاسفانه آقاي حسن روشن كه يكي از اسطوره‌هاي اين باشگاه است، به تصميمات سرپرست استقلال ايراد مي‌گيرد.
وي ادامه داد: آقاي روشن مگر سياست يك باشگاه را بايد با شما هماهنگ كرد؟ صحبت‌هايي كه در شرايط حساس استقلال مطرح مي‌شود باعث تضعيف استقلال است و دودش به چشم تماشاگران اين تيم مي‌رود. چرا بايد حسن روشن اولتيماتوم دهد كه خيلي حقايق را بيان مي‌كند؟ روز گذشته در ورزشگاه آزادي گريه تماشاگران استقلال را ديدم و از اين موضوع خيلي ناراحت شدم. بايد به اين تيم كمك كرد تا نتيجه بدهد.
رجبي در ادامه صحبت‌هايش گفت: آقاي روشن خودش گفته قصد استراحت دارد ولي حالا كه استقلال در اين شرايط سنگين قرار دارد اينگونه صحبت مي‌كند. من دو روز پيش تلفني با ايشان صحبت كردم و خواستم كه در اين شرايط آرامش را به تيم تزريق كند اما حرف‌هاي ادامه‌دار ايشان باعث شد يك نفر مثل آرش لب‌جويي بگويد رجبي كجاي اين فوتبال است. خود اين آقا هم مي‌داند اگر جواب او را بدهم بزرگ مي‌شود. جواب او را كسي مي‌دهد كه در حد و اندازه‌اش باشد.
رجبي با انتقاد از رئيس اسبق آكادمي استقلال گفت: حسن روشن از ابتداي فصل تاكنون صحبت‌هاي زيادي را مطرح كرده است. ايشان در ابتدا گفت نبايد 10 هزار تومان از بازيكنان تستي گرفته شود و بعد بحث قلعه‌نويي و حضورش در استقلال را مطرح كرد. فكر مي‌كنم دوگانگي در حرف‌هاي آقاي روشن وجود دارد و من به اين پيشكسوت استقلال پيشنهاد مي‌كنم كه در اين مقطع سكوت كند چون با سكوت بزرگ‌تر مي‌ماند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: