برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در هر 34 مسابقه ميهمان هستيمشيعي: پيكان با كسب اولين امتياز از پيله ترس و احتياط خارج شد

محمود شيعي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد ديدار با ملوان اظهار داشت: تساوي يك بر يك برابر اين تيم تقريبا عادلانه بود زيرا ملوان بازي خوبي را ارايه كرد.از طرف ديگر اين اولين امتياز پيكان در ليگ برتر بود و باعث شد بازيكنان ما از پيله ترس و احتياط خارج شوند و از نظر روحي و رواني كسب اين امتياز براي پيكان بسيار مفيد بود.
وي ادامه داد: بعد از اين ديدار بازيكنان پيكان در رختكن خوشحال بودند و با يكديگر هم قسم شدند كه بازي خوبي برابر استقلال در هفته پنجم انجام دهند.
مدير عامل پيكان در مورد شايعه مذاكره با يك مربي خارجي به جاي احمدزاده گفت: اين شايعه صحت ندارد و ما چنين بحثي نداشته‌ايم. اميدوارم با گرفتن اولين امتياز ليگ برتر منحني پيكان روند رو به رشد خود را طي كند.
شيعي در مورد ميزباني پيكان در قزوين گفت: در هر 34 مسابقه ميهمان هستيم و نمي‌توانيم از امتياز ميزباني استفاده كنيم زيرا پيكان هم مانند ساير تيم‌ها به قزوين سفر مي‌كند و هزينه اياب و ذهاب و اقامت مي‌دهد. خواسته ما از مسئولان استان اين است كه اگر تيم را مي‌خواهند، كمك مالي كنند و حمايت‌هاي ديگر هم از تيم شود تا با قدرت به ميدان برويم. بازيكن و ورزشكار دوست دارد در ميدان تشويق شود؛ اما در قزوين احساس غربت مي‌كنيم.
وي ادامه داد: من هم دوست دارم تيم پيكان بازيكن قدرتمند بگيرد تا با خيال راحت در جايگاه ويژه بازي تيم را تماشا كنم.فاصله سرمايه گذاري بين تيم‌ها در ليگ برتر زياد است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: