برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فاصله سرمايه گذاري بين تيم‌ها در ليگ برتر زياد است

محمود شيعي در مورد ديدار با ملوان اظهار داشت: تساوي يك بر يك برابر اين تيم تقريبا عادلانه بود زيرا ملوان بازي خوبي را ارايه كرد.از طرف ديگر اين اولين امتياز پيكان در ليگ برتر بود و باعث شد بازيكنان ما از پيله ترس و احتياط خارج شوند و از نظر روحي و رواني كسب اين امتياز براي پيكان بسيار مفيد بود.

وي ادامه داد: بعد از اين ديدار بازيكنان پيكان در رختكن خوشحال بودند و با يكديگر هم قسم شدند كه بازي خوبي برابر استقلال در هفته پنجم انجام دهند.

مدير عامل پيكان در مورد شايعه مذاكره با يك مربي خارجي به جاي احمدزاده گفت: اين شايعه صحت ندارد و ما چنين بحثي نداشته‌ايم. اميدوارم با گرفتن اولين امتياز ليگ برتر منحني پيكان روند رو به رشد خود را طي كند.

شيعي در مورد ميزباني پيكان در قزوين گفت: در هر 34 مسابقه ميهمان هستيم و نمي‌توانيم از امتياز ميزباني استفاده كنيم زيرا پيكان هم مانند ساير تيم‌ها به قزوين سفر مي‌كند و هزينه اياب و ذهاب و اقامت مي‌دهد. خواسته ما از مسئولان استان اين است كه اگر تيم را مي‌خواهند، كمك مالي كنند و حمايت‌هاي ديگر هم از تيم شود تا با قدرت به ميدان برويم. بازيكن و ورزشكار دوست دارد در ميدان تشويق شود؛ اما در قزوين احساس غربت مي‌كنيم.

وي ادامه داد: من هم دوست دارم تيم پيكان بازيكن قدرتمند بگيرد تا با خيال راحت در جايگاه ويژه بازي تيم را تماشا كنم.فاصله سرمايه گذاري بين تيم‌ها در ليگ برتر زياد است.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: