برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كمالوند:روزسختي در انتظار ماست

خدا بعد هواداران عامل موفقيت ما بوده‌اند و وجود يك نعمت بزرگ براي هر تيمي هست و من ضمن تشكر مجدد از اين عزيزان دوست دارم به دور از هر گونه حاشيه فقط تشويق تيم خود را در نظر داشته باشند.

در پايان آخرين تمرين قبل از رويارويي مقابل پرسپوليس تهران كه در زمين چمن فجر برگزار شد فراز كمالوند به سوالات زير پاسخ داده است

*در مورد شرايط تيم و ميزان آمادگي آن برايمان توضيح دهيد؟

واقعيت اين است كه شرايط تيم باب ميل من نيست. چرا كه علاوه بر ديرتر شروع شدن تمرينات بازيكنان كليدي‌مان را نيز در اختيار نداشتيم. به طور مثال با محمد نصرتي يك جلسه تمرين داشتيم، پيمنتا،‌الو ترائوره و علي مولايي نهايتاً يك هفته با ما بودند. كرار با مصدوميت كوچكي روبه‌رو بود همچنين مصدوميت داود دانشدوست.

*با اين اوصاف تراكتور فصل جديد را مشابه فصل قبل ديد؟

بله،‌ عقل و منطق هم اينجا مي‌گويد چرا كه هماهنگي شرط اول هر مجموعه‌اي هست و ما به دليل شناخت و هماهنگي‌اي كه بازيكنان فصل قبل با هم داشته‌اند مجبوريم اينگونه تصميم بگيريم و به تدريج بازيكنان جديد را تزريق تيم كنيم تا به هماهنگي تيمي لازم و قابل قبول با مهره‌هاي جديد برسيم هر چند استفاده از بعضي بازيكنان جديد جذب شده مورد نظر هست.

*تراكتور واقعي را چند هفته بعد مي‌توان ديد؟

همانطوري كه فصل قبل هم گفته بودم و الان هم مي‌گويم از هفته چهارم،‌پنجم چهره واقعي تراكتور را شاهد خواهيم بود.

*با توجه به اظهارات علي دايي مبني بر اينكه براي فصل جديد يارگيري خوبي انجام داده‌ايم و پرسپوليس قدرتمند را همه از هفته اول شاهد باشند چه نظري داريد؟

نظر ايشان در مورد يارگيري و قدرتمند بودن پرسپوليس يك واقعيت هست و اين تيم با مديريت بسيار خوب و كادرفني با دانش مي‌تواند براي هر حريفي مشكل ايجاد كند و براي ما هم بازي مقابل اين تيم مشكل خواهد بود و مطمئنا‌ روز سختي در انتظار ماست.

*معمولا بازي‌هاي اول چنگي به دل نمي‌زند در اين مورد هم توضيح دهيد؟

دقيقا همينطور است و علت اصلي هم همان عدم هماهنگي لازم هست كه در واقع شرايط تيم پرسپوليس هم جدا از اين مقوله نيست و ضمن احترام به نظر آقاي علي دايي عدم هماهنگي پرسپوليس هم يك واقعيت است.

*با توجه به حضور هواداران تراكتور در ورزشگاه آزادي چه انتظاري از آنها داريد؟

ما در همه حال ممنون هواداران هستيم و اول خدا بعد هواداران عامل موفقيت ما بوده‌اند و وجود يك نعمت بزرگ براي هر تيمي هست و من ضمن تشكر مجدد از اين عزيزان دوست دارم به دور از هر گونه حاشيه فقط تشويق تيم خود را در نظر داشته باشند و ضمن احترام به حريف فرهنگ بالاي خود را نشان دهن

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: