برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دايي: برتر بوديم، بهتر هم مي‌شويم

سرمربي پرسپوليس گفت: برتر و بهتر از تراكتورسازي بازي كرديم.

علي دايي پس از برتري يك بر صفر برابر تراكتورسازي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي بدي نبود. نيمه اول را خوب شروع نكرديم و فقط دو سه موقعيت گلزني را بدست آورديم اما در نيمه دوم بازي را خيلي خوب شروع كرديم در مجموع از نتيجه بازي راضي هستم.

وي ادامه داد: 4، 5 بازيكن ثابتي كه امروز كنار هم در تيم بازي مي‌كردند از ابتداي تمرينات كنار هم نبودند و طبيعي بود كه هماهنگي كامل نداشتند. بازي سخت و نفس‌گيري بود كه خوشبختانه پيروز شديم. بازي‌هاي اول معيار خوبي براي قضاوت تيم‌ها نيست.

سرمربي پرسپوليس در مورد اردوهاي اين تيم در آلمان و اردبيل گفت‌: اين اردوها كاملا مفيد و برنامه‌ريزي شده بود و بازيكنان ما خودشان را در آن پيدا كردند اما بايد با فضاي ليگ جلو برويم و در هفته‌هاي آينده بازيكنان خودشان را بهتر نشان مي‌دهند. در مجموع برتر و بهتر از تراكتورسازي بوديم.

دايي در مورد اينكه حضور 3 هافبك دفاعي در خط مياني پرسپوليس و ناهماهنگي آنها گفت:‌ مازيار زارع، محمد نوري و كريم باقري براي اولين بار در كنار هم بازي مي‌كنند و براي هماهنگي نياز به زمان بيشتري دارند اما آنها هيچ تداخلي با يكديگر در مسابقه نداشتند.

وي در مورد حضور تياگو اظهار داشت:‌ از وقتي او به ميدان آمد خط مياني پرسپوليس بهتر كار كرد. از خط دفاع تيم نيز بسيار راضي هستم آنها حتي يك موقعيت صددرصد هم به حريف ندادند.

دايي در مورد عملكرد عليرضا حقيقي در دروازه عنوان كرد:‌ حقيقي به غير از يك اشتباه عملكرد خوبي داشت. البته آن اشتباه نزديك بود همه چيز را خراب كند اما در مجموع حقيقي با مدافعان و هافبك‌هاي دفاعي تيم كاملا هماهنگ بود.

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: