برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیم های قایقرانی بادبانی و آب های آرام در مسابقات جهانی شرکت می کنند

دو تیم قایقرانی آب های آرام و بادبانی ایران در رشته RSX برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان راهی کشورهای لهستان و دانمارک می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی قایقرانی بادبانی ایران در رشته  RSX امشب برای نخستین بار راهی رقابت های قهرمانی جهان در کشور دانمارک می شود. این تیم با ترکیب یونس معتصم و سینا آرش پیش از آغاز این رقابت‌ها در یک اردوی یک هفته‌ای زیر نظر "اریک لوکا" مربی خود در کشور استونی شرکت می‌‌کند وسپس راهی این مسابقات خواهند شد.

رقابت‌های قهرمانی بادبانی جهان در این رشته 5 تا 14 شهریورماه در دو بخش زنان ومردان با شرکت قایقرانان 31 کشورجهان برگزار خواهد شد.

همچنین تیم آب های آرام ایران نیز شب گذشته به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان در کشور لهستان راهی شهر "پوزنان" شد. تیم ایران با ترکیب 10 ورزشکار زن و مرد در شرایطی راهی این رقابت ها شده که بعد از 10 سال یک قایقران از کشورمان در بخش معلولین مسابقات جهانی حاضر خواهد شد.

احمدرضا طالبیان در کایاک یک و چهار نفره، اروند درویش و علیرضا علی محمدی در کایاک دو نفره، امین بوداغی، حسین سینکایی و فرزین اسدی در کایاک چهارنفره، شاهو ناصری در کانوی یک نفره مسافت های 200 متر، هزار متر و 5 هزار متر به مصاف حریفان خود می روند. در بخش بانوان نیز سیما عروجی و درسا کفیلی در کایاک دو نفره مسافت های 200، 500 و هزار متر با حریفان جهانی رو به رو می شوند. در بخش معلولین نیز نادرعیوضی در کایاک یک نفره مسافت 200 متر مسابقه خواهد داد.

رقابت های قهرمانی جهان در بخش آب های آرام 28 تا 31 مردادماه در شهر "پوزنان" لهستان با حضور بیش از 60 کشور جهان برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: