برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش قطبي و دوستي مهر به كميته فني فدراسيون فوتبال

ورزش. فوتبال. فدراسيون. تيم ملي
تهران - افشين قطبي و علي دوستي مهر گزارشي از عملكرد تيم‌هاي ملي بزرگسالان، جوانان و نوجوانان به كميته فني فدراسيون فوتبال ارايه دادند.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا، در جلسه‌اي كه صبح امروز با حضور علي كفاشيان ، محمد نبي، فريدون معيني، عباس ترابيان، افشين قطبي، اميرحسين پيرواني، علي دوستي مهر، اكبرمحمدي، عليرضا منصوريان و هومن افاضلي برگزار شد، مربيان تيم‌هاي ملي گزارشي از سفرهاي تيم ملي بزرگسالان به ارمنستان و تيم ملي جوانان به اسلواكي و اوكراين ارايه دادند.

در ابتداي اين جلسه قطبي در مورد آخرين اردوي تيم ملي بزرگسالان كه درتهران و ارمنستان برگزار شد، گفت: در تهران ‪ ۴‬جلسه تمرين داشتيم و بازيكنان را به لحاظ ميزان چربي و قدرت بدني مورد بررسي و آزمايش قرار داديم كه نتايج بهتري نسبت به اردوي اتريش از خود نشان دادند.

وي ادامه داد: ‪ ۲۱‬بازيكن شامل ‪ ۱۸‬بازيكن و ‪ ۳‬دروازه بان در سفر به ارمنستان تيم ملي را همراهي كردند و پيش از برگزاري بازي با ارمنستان نيز در ايروان يك جلسه تمرين برگزار كرديم.

سرمربي تيم ملي كشورمان در مورد ديدار با ارمنستان گفت: از نيمه اول بازي رضايت نداشتم زيرا شرايط زمين، مسابقه و داوري به گونه‌اي بود كه در وضعيت روحي بازيكنان تاثير منفي گذاشت كه اين ضرورت كار بيشتر در زمينه تاثير شرايط داوري روي روحيه بازيكنان را آشكار كرد.

وي افزود: در نيمه دوم با تعويض‌هايي كه انجام شد و پنالتي كه رحمتي گرفت بازيكنان به حالت عادي برگشتند وحتي بعد از آن كه تيم ما با اخراج نكونام ‪ ۱۰‬نفره شد، باز هم توانستيم كنترل بازي را در اختيار بگيريم و در نهايت با زدن ‪ ۳‬گل پيروز ميدان باشيم.

در ادامه جلسه دوستي مهر سرمربي تيم ملي جوانان در مورد سفرش به اسلواكي و اوكراين گفت: در اولين ديداري كه در كشور اسلواكي انجام داديم مقابل تيم دسته اولي بزرگسالان تركيه با نام مسين ايدن در‪ ۳۰‬دقيقه اول ‪ ۶‬گل به زديم كه اين مسئله باعث عصبي شدن بازيكنان اين تيم و ارايه يك بازي خشن از سوي آنها شد به گونه‌اي كه بنا به صلاحديد فريدون معيني براي جلوگيري از مصدوميت بازيكنان تصميم به پايان بازي در دقيقه ‪ ۷۵‬گرفتيم.

وي افزود: در بازي دوم در مقابل دي استرادا از بازيكنان ذخيره خود استفاده كرديم و با وجود اينكه تا دقيقه ‪ ۷۰‬دو بر يك عقب بوديم با ورود بازيكنان اصلي به زمين موفق به زدن گل تساوي شديم.

سرمربي تيم ملي جوانان در مورد مسابقه تيم ملي جوانان با اوكراين نيز گفت : دربازي با قهرمان اروپا تا دقيقه ‪ ۳۰‬سه گل پيش افتاديم اما با اخراج يكي از بازيكنانمان در دقيقه ‪ ۳۰‬تحت فشار زيادي قرار گرفتيم اما در نهايت موفق شديم با نتيجه ‪ ۴‬بر‪ ۲‬به پيروزي برسيم.تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: