برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آخرين وضعيت مصدومان استقلال

دكتر نوروزي به تشريح آخرين وضعيت مصدومان تيم فوتبال استقلال پرداخت.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، دكتر نوروزي پيرامون آخرين وضعيت مصدمان تيم فوتبال استقلال گفت: مجتبي جباري در بازي با نفت در تهران دچار آسيب‌ديدگي از ناحيه كشاله ران شد كه همچنان نياز به ادامه درمان براي رفع مصدوميت دارد، ضمن آنكه در آخرين تمرين سبكي كه در كنار تيم انجام داد متاسفانه از ناحيه مچ پا نيز دچار آسيب‌ديدگي خفيفي شده است.

در هر صورت جباري نبايد براي بازگشت عجله به خرج دهد و حداقل دو هفته زمان براي بازگشت او به ميادين را پيش‌بيني مي‌كنم.

وي افزود: محمدمحمدي قبل از عزيمت تيم به تبريز از ناحيه زانو دچار آسيب‌ديدگي شد كه در حال حاضر شرايط خوبي دارد اما بازي كردن او در مقابل فولاد ريسك بالايي دارد ولي از بازي سوم در خدمت تيم خواهد بود هرچند در حال حاضر با تيم تمرين مي‌كند.

نوروزي ادامه داد: فرهادمجيدي روند رو به رشد خوبي را طي‌ مي‌كند و مصدوميت او كاملا مرتفع شده منتهي به دليل دوري از تمرينات به لحاظ بدني اندكي از سايرين عقب افتاده كه بايد با انجام بدنسازي خود را به سايرين برساند.

وي ادامه داد: آرش برهاني از ناحيه عضله چهار سر دچار مشكل شده بود كه با فيزيوتراپي مشكل او حل شده و در كنار سايرين به تمرين مي‌پردازد. شرايط آرش خوب است و احتمالا به بازي فولاد خواهد رسيد.

نوروزي در انتها گفت: ساير بازيكنان به جز روانخواه و شكوري كه در حال سپري كردن دوران نقاهت هستند مشكلي ندارند و در صورت صلاحديد كادرفني در بازي روز شنبه به ميدان خواهند رفت.

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: