برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در شان يك تيم ليگ برتري اينگونه صحبت كردن نيست، آنها شخصيت ليگ برتري ندارند.

سعيد نجاريان  اظهار داشت: ادعاهاي مديرعامل باشگاه دبيري تبريز كذب محض است. آنها 10 سال پيش هم در ليگ بودند و اين حرف‌ها را زدند و بعد از يك سال اوت شدند. اين تيم امسال هم نتوانست سهميه ليگ برتر را خودش به دست آورد و امتياز يكي از تيم‌ها را خريد. به نظر من مسئولان اين تيم شخصيت ليگ برتري ندارند.
وي تاكيد كرد: دبيري اگر به همين منوال ادامه دهد جزو يكي از تيم‌هاي سقوط كننده خواهد بود. در بازي هفته گذشته، ناظر فدراسيون و داوران حضور داشتند، نمايندگان صداوسيما هم از نزديك ديدند كه چنين چيزهايي در سالن نبود. اينكه تماشاگران فحش دادند و بطري آب پرتاب كردند، كذب محض است. اگر واقعا چنين مواردي بود حتما به فدراسيون گزارش مي‌شد و آنها هم با ما برخورد مي‌كردند.
نجاريان خاطرنشان ساخت: براي مسئولان اين تيم متاسفم. آنها نمي‌توانند 5 هزار تماشاگر حاضر در سالن سيدرسول حسيني را ببينند و فكر مي‌كنند مي‌توانند هر چه دل‌شان خواست، بگويند. تيم دبيري تبريز از همان ابتداي بازي به ضد فوتبال روي آورد. بازي فوتسال ما چيزي در حدود 2 ساعت و نيم به طول انجاميد. آنها خودشان را روي زمين مي‌انداختند تا وقت تلف كنند. 2 يا 3 بار هم تيم‌شان را بيرون كشيدند.
تاریخ: 1389/5/25
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: