برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پیشنهاد به اندونزی برای میزبانی بازی های المپیک نوجوانان در سال 2018

کوالالامپور - دفتر منطقه‌ای خبرگزاری مهر در شرق آسیا: رئیس کمیته بین المللی المپیک به اندونزی پیشنهاد کرد میزبانی بازی های المپیک نوجوانان در سال 2018 را بر عهده بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر در کوالالامپور به نقل از خبرگزاری رسمی اندونزی (انتارا) ، ژاک روگ در دیدار با مسئول کمیته ورزش های ملی اندونزی پیشنهاد کرد اندونزی میزبان بازی های المپیک نوجوانان سال 2018 باشد .

وی افزود: من قابلیت برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی را در کشور اندونزی می بینم و چنانچه اندونزی به صورت رسمی درخواست خود را ارائه نماید من از آن حمایت خواهم کرد.

مسئول کمیته ورزش های ملی اندونزی ضمن تایید دریافت این پیشنهاد گفت: بعید می دانم کشورهای آسیایی بتوانند سه دوره متوالی میزبان این مسابقات باشند.

"ریتا سابوگ" که از فعالان انجمن المپیک نوجوانان نیز هست ، افزود : در حال حاضر نخستین دوره این مسابقات در سنگاپور و دومین دوره آن در سال 2014 میلادی در چین برگزار  خواهد شد.

نخستین دوره بازی های المپیک نوجوانان با حضور 3 هزار و 600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی از تاریخ 24 مرداد در سنگاپور اغاز و تا 4 شهریور ادامه دارد.

در این دوره از مسابقات 52 ورزشکار در 13 رشته از کشورمان حضور دارند .


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: