برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

موافقت صدا و سيما با درخواست علي دايي

در پي درخواست علي دايي از صدا و سيما مبني بر حضور در تلويزيون و صحبت درباره‌ي راي كميته‌ي استيناف، برنامه «90» اين وقت را در اختيار سرمربي سابق تيم ملي قرار مي‌دهد.

 عادل فردوسي پور شامگاه 25 مرداد ماه در برنامه «90» اعلام كرد، علي دايي، سرمربي تيم فوتبال پيروزي روز پنج‌شنبه (28 مرداد) مهمان ويژه اين برنامه‌ي تلويزيوني خواهد بود تا درباره‌ي موضوعاتي چون راي كميته استيناف، شكايت از كميته انضباطي و ... صحبت كند.
فردوسي‌پور هم‌چنين زمان پخش برنامه پنجشنبه شب را حدود ساعت 23 و 45 دقيقه اعلام كرد و گفت كه اين برنامه كه پس از ديدار تيم‌هاي پيروزي و راه آهن به‌روي آنتن مي‌رود، به بررسي بازي‌هاي هفته پنجم ليگ برتر اختصاص دارد.
به گزارش ايسنا، علي دايي روز گذشته (دوشنبه) از صداوسيما درخواست كرده بود كه پس از ديدار پيروزي برابر راه‌آهن، مدت نيم‌ساعت به وي وقت دهند تا برخي مدارك را در ارتباط با جريان‌هاي اخير ارائه دهد.
دايي در اعتراض به راي صادره ازسوي كميته استيناف مبني بر اينكه وي حقي در قبال فدراسيون فوتبال ندارد، گفته بود پيش‌بيني صدور چنين حكمي را مي‌كرده است و اكنون از صداوسيما مي خواهد كه روز پنج‌شنبه و پس از ديدار برابر راه آهن، نيم‌ساعت به وي وقت دهند تا با ارائه مدرك، همه‌چيز را توضيح دهد. 

تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: