برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

توبيخ متخلفان ديدار استقلال و استيل‌آذين

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال 4 بازيکن تيم استيل آذين و استقلال تهران را به دليل رفتارهاي ناشايست در اين ديدار به 100 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم کرد.

 بنابر اعلام کميته انضباطي فريدون زندي بازيکن تيم استيل آذين بدليل بي احترامي و رفتار غير ورزشي و برخورد زننده، طبق بند الف ماده 22 و با توجه به اينکه از داورمسابقه کارت قرمز دريافت کرده که منجر به محروميت وي از همراهي تيم در مسابقه بعدي شده است، از صدور حکم محروميت زندي خودداري و وي با استناد به بندهاي 2 و 3 ماده 20 به توبيخ کتبي و درج در پرونده به پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

کميته انضباطي همچنين رفتار پژمان منتظري و فرهادي مجيدي بازيکنان تيم استقلال تهران مبني بر حضور و تاثير در درگيري و بروز حرکات زننده منطبق با بند الف ماده 22 دانسته و اين دو بازيکن به مدت يک جلسه ازهمراهي تيم مربوطه در مسابقات محروم و پژمان منتظري به پرداخت 20 ميليون ريال و فرهاد مجيدي به عنوان کاپيتان تيم استقلال به پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.

همچنين علي عشوري زاد بازيکن استيل آذين بدليل درگيري و اعمال زننده منطبق با بند الف ماده 22 و به استناد بند هاي 2 و 3 ماده 20 به توبيخ کتبي و درج در پرونده و پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

بر همين اساس درخصوص تخلفات تماشاگران تيم هاي استقلال و استيل آذين مبني بر سر دادن شعارهاي غير اخلاقي و خلاف شئونات منطبق با بند 4 ماده 22 ، تيم فوتبال استقلال به عنوان تيم ميزبان به توبيخ کتبي و درج در پرونده و پرداخت 100 ميليون ريال و باشگاه استيل آذين به توبيخ کتبي و پرداخت 50 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.

کميته انضباطي در اين راي تاکيد کرده درصورت تکرار رويه فوق، بازيکنان متخلف به محروميت از همراهي تيم و در خصوص تماشاگران به برگزاري مسابقه بدون حضور تماشاگر محکوم خواهند شد.
 

تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: