برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دومين شاگرد "لو" در سانتياگو برنابئو

 مسعود اوزيل با توافق دو باشگاه وردربرمن و رئال مادريد، رقابت‌ها در بوندسليگا را به مقصد لاليگا ترك خواهد كرد.

اوزيل پس از سامي خديرا دومين بازيكن تيم ملي فوتبال آلمان است كه در تابستان جاري راهي فوتبال باشگاهي در اسپانيا مي‌شود. دو باشگاه در حالي بر سر جابه‌جايي اين بازيكن 21 ساله توافق دارند كه رقم اين جابه‌جايي از سوي هر دو باشگاه پوشيده مانده است.

اوزيل براي انجام آزمايش‌هاي پزشكي روز چهارشنبه به پايتخت اسپانيا سفر مي‌كند و در صورت پشت سر گذاشتن موفق اين آزمايش‌ها با قوهاي سپيد قرارداد همكاري امضا خواهد كرد.

كلاوس آلوفس در گفت‌وگويي مطبوعاتي در اين باره عنوان كرد: ما به اين ترتيب به آرزو و خواسته اوزيل براي برداشتن گامي ديگر در فوتبالش احترام مي‌گذاريم.

در روزهاي اخير خبرهاي زيادي در مورد انجام اين جابه‌جايي شنيده مي‌شد. وردربرمن در حالي با پيشنهاد طرف مادريدي موافقت كرد كه پيشنهاد اول اين باشگاه را غير قابل پذيرش دانسته و آن را رد كرده بود.

اوزيل به اين ترتيب در تمرين‌هاي روز سه‌شنبه "برمن" شركت نكرده و در بازي چهارشنبه شب اين تيم برابر سامپدوريا از رقابت‌هاي انتخابي ليگ قهرمانان اروپا، بوندسليگايي‌ها را همراهي نخواهد كرد.

اين بازيكن جوان و ترك‌تبار كه همراه با تيم ملي آلمان در جام جهاني، بازي‌هاي قابل قبولي را از خود ارائه داد، پيش از اين گفته بود زماني كه بازيكن، چنين پيشنهادي را دارد، دوست دارد آن را بپذيرد. اين روياي هر بازيكني است كه براي باشگاه‌هاي بزرگ اروپا بازي كند.

به اين ترتيب اوزيل در رئال مادريد زير نظر ژوزه مورينيو و در كنار سامي خديرا توپ خواهد زد. آقاي خاص كه اين بازيكن آلماني را به هر قيمت ممكن مي‌خواست، گفته بود اوزيل در هر صورت ياري‌گر ما خواهد بود. اگر بيايد اتفاق بسيار خوبي براي ماست.

اين بازيكن كه گاس هيدينگ از او به عنوان بازيكني برتر و مدرن ياد كرده بود، در سانتياگو برنابئو جاي "كاكا" را خواهد گرفت. اين بازيكن برزيلي به دليل آسيب ديدگي و انجام عمل جراحي، دست كم چهار ماه از فوتبال دور خواهد بود.

اوزيل براي قرار گرفتن در شيوه "چهار، دو، سه، يك" مورينيو بايد با بازيكناني همچون "آنخل دي‌ماريا" و يا "رافائل فان در فارت" بر سر حضور در تركيب اصلي مبارزه كند. مبارزه‌اي كه با بازگشت كاكا به فوتبال سخت‌تر هم خواهد شد.

اوزيل در پايان جام جهاني نوزدهم فوتبال در آفريقاي جنوبي با بازي‌هاي خوب خود يكي از نامزدهاي دريافت عنوان بهترين بازيكن اين رقابت‌ها نيز شناخته شده بود.
تاریخ: 1389/5/26
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: