برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نمي‌خواهيم به باختن عادت كنيمكربكندي: مقابل پرسپوليس به شكست فكر نمي‌كنيم

به گزارش خبرگزاري فارس، رسول كربكندي در مورد شرايط راه آهن اظهار داشت: در بازي با صباي قم و تا دقيقه 92، 3 بر 2 از حريف عقب بوديم. بر خلاف نظر كارشناس داوري برنامه 90، معتقدم داور خطاي مسلم پنالتي به نفع ما را ناديده گرفت تا از كسب نتايج مساوي يا حتي برد محروم شويم. در اين بازي ما بيشترين حمله را داشتيم و با كمترين حمله حريف گل دريافت كرديم.
وي تصريح كرد: برنامه‌ريزي كرده‌ايم كه مشكل پوشش در كار دفاعي و جايگيري و همچنين مشكلات روحي بازيكنان را برطرف كنيم و اميدوارم با بازيكنان بسيار خوب و پرتلاشي كه داريم، بتوانيم در كار حمله و گلزني موفق‌تر عمل كرده و مشكلات موجود در كار دفاعي و همچنين مسائل روحي را برطرف كنيم.

كربكندي تاكيد كرد: تلاش ما اين است كه بازيكنان راه‌آهن به همان اندازه كه در تمرين خوب كار مي‌كنند، در مسابقه نيز موفق عمل كرده و شاهد كاهش راندمان كاري آنها نباشيم. بازيكنان پرتلاشي داريم كه در بازي با صباي قم و 35 دقيقه در بازي با صنعت نفت آبادان فوتبال تكضرب و سرعتي كه مورد علاقه من است را به خوبي پياده كردند. از اين نظر ما به هدف خود نزديك شده‌ايم و يكسري مشكلات در كار دفاعي و روحي ديگر را بايد با تمرين و برنامه‌ريزي برطرف كنيم.

سرمربي راه آهن درباره تقابل با پرسپوليس گفت: تا اينجاي كار متحمل 3 باخت شده‌ايم كه مشكل ما حريفان نبوده‌اند. ما با كمترين حمله حريف گل خورده‌ايم و با بيشترين حمله نتوانسته‌ايم آن‌طور كه مي‌توانستيم به گل برسيم. از سوي ديگر معتقدم فاصله تيم‌ها زياد نيست. ما اصلا در بازي با پرسپوليس نااميد نيستيم و نمي‌خواهيم به باختن عادت كنيم. در اين بازي هم به كسب يك نتيجه مطلوب و خروج از وضعيت فعلي فكر مي‌كنيم. تيم ما براي قرار گرفتن در جايگاه بهتر نياز به اولين برد خود در ليگ دارد و اين اتفاق هر چه زودتر بيفتد، كار ما آسان‌تر و روان‌تر مي‌شود.
كربكندي خاطر نشان كرد: با توجه به نمايش خوبي كه از نظر فني مقابل صبا داشتيم، اميدواريم به راه‌آهن بيشتر شد. تيم خوبي داريم و بايد هر چه زودتر اولين برد را كسب كنيم تا با كاهش فشار روحي، بتوانيم راحت‌تر مقابل حريفان بازي كرده و نتايج مطلوب‌تري در آينده بگيريم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: