برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

زنگي‌آبادي در گفت‌وگو با فارس:فدراسيون مشكل مالي براي اعزام تيم ملي به اردوهاي برون مرزي ندارد

علي زنگي‌آبادي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس با اشاره تمرينات تيم ملي عنوان كرد: بر اساس برنامه‌هاي 2 مربي هلندي و انگليسي ركابزنان تمرينات خود را زير نظر مربيان داخلي دنبال مي‌كنند.
وي افزود: در حال رايزني براي برپايي اردوي برون‌مرزي براي تيم استقامت و نيمه استقامت در چين هستيم و اين امر با توجه به برگزاري بازي‌هاي آسيايي 2010 در اين كشور براي ما مهم است.
رئيس فدراسيون دوچرخه سواري گفت: برپايي اردو در هلند نيز در برنامه‌هاي ما هست و با توجه به دريافت دعوتنامه ارسالي از سوي مربي هلند، پس از پايان مرحله سوم ليگ ملي‌پوشان انتخابي را راهي هلند خواهيم كرد تا در زمان باقي مانده زير نظر پيترز تمرينات خود را دنبال كنند.
زنگي‌آبادي در خصوص ركابزنان بخش سرعت عنوان كرد: دوچرخه سواران اين بخش با برنامه‌هاي مكلين تمرينات خود را در آزادي دنبال مي‌كنند؛ اما با توجه به نياز به تمرين در پيست 250 متري چوبي اين تيم نيز حتما راهي اردوي برون مرزي خواهد شد كه گزينه هاي ما براي اين اردو هلند يا منچستر است.
وي با اشاره به تمرينات تيم ملي كوهستان تصريح كرد: اين تيم پيش از نياز به اردوي برون مرزي نيازمند مربي است كه در حال رايزني براي تحقق اين امر نيز هستيم.
فدراسيون دوچرخه‌سواري ماه گذشته با 2 مربي انگليس و هلندي براي هدايت تيم‌هاي استقامت، نيمه اسقامت و سرعت به ميزان تقريبي 18 هزار دلار قرارداد همكاري امضا كرد. اين در حالي است كه پيترز هلندي و مكلين انگليسي كه از مربيان مطرح جهاني هستند مشروط به عدم حضور دائم در تهران با فدراسيون ايران به توافق رسيدند، به همين دليل ركابزنان هر دو بخش بر اساس برنامه‌هاي تمريني ارسالي مربيان تمرين مي‌كنند و در انتظار فراهم شدن شرايط اعزام به اين دو كشور براي ادامه تمرينات آمادگي با استفاده از امكانات اروپا و حضور مستقيم مربيان جهاني هستند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: