برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وزنه برداری معلولان - مالزی/وزنه برداران ایران صاحب دو مدال نقره و برنز شدند

وزنه برداران کشورمان در پایان دومین روز از پنجمین دوره رقابت‌های وزنه برداری معلولان جهان موفق به کسب یک مدال نقره، یک برنز و یک عنوان چهارمی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در بخش نخست رقابت‌های امروز مرتضی دشتی، وزنه بردار دسته 52 کیلوگرم ایران با بالا بردن وزنه 162.5 کیلوگرمی در ابتدای مسابقه دچار آسیب دیدگی از ناحیه کتف شد و با وجود اینکه یکی از امیدهای مدال طلای کشورمان بود، به عنوان چهارمی بسنده کرد و از ادامه مسابقات بازماند.

براساس این گزارش، در وزن 52 کیلوگرم ابراهیم از مصر، فینگ از چین و الجبوری از عراق به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم قرار گرفتند.  
  یوسف یوسفی در وزن 56 کیلوگرم در رده سنی جوانان با بالا بردن وزنه 170 کیلوگرمی موفق به کسب نشان نقره شد. ورزشکارانی از عراق و فرانسه در این وزن به ترتیب در جایگاه‌های اول و سوم ایستادند.
  نادر مرادی وزنه بردار بزرگسال دسته 56 کیلوگرم ایران هم با مهار وزنه 185 کیلوگرمی، پس از ورزشکاران مصری (وزنه 205 کیلوگرمی) و عراقی (197.5) بر سکوی سوم ایستاد.
رقابت‌های جهانی وزنه برداری معلولان با حضور 290 ورزشکار از 49 کشور جهان در سالن "تیتی وانگسا" ورزشگاه کوالالامپور مالزی در حال برگزاری است.
تاریخ: 1389/5/4
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: