برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

به هماهنگي لازم نرسيده‌ايمپيرواني: مشكل كريمي بايد خانواده استيل‌آذين حل شود

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، افشين پيرواني پس از تساوي برابر مس كرمان به دليل غيبت تومباكوويچ، سرمربي استيل‌آذين در كنفرانس مطبوعاتي حاضر شد.
وي درمورد شرايط بازي اظهار داشت: از بازيكنان تيم خود توقع بيشتري داشتيم. در نيمه اول بازي خوبي از خود به نمايش نگذاشتيم؛ اما در نيمه دوم كمي بهتر شديم و توانستيم در دقايق پاياني به گل تساوي دست پيدا كنيم.
وي با بيان اينكه نتوانستيم از موقعيت‌ها به خوبي استفاده كنيم، در خصوص حاشيه‌هاي به‌وجود آمده در تيم استيل‌آذين، گفت: اميدوارم اين موضوع هرچه زودتر برطرف شود چون اين يك مشكل و يك اتفاق خانوادگي است و بايد در خانواده حل شود.

مربي تيم فوتبال استيل‌آذين خاطر نشان ساخت: در اين ديدار 4 بازيكن اصلي خود را در اختيار نداشتيم. معدنچي، كريمي، كعبي و زندي از غايبان تيم ما در اين مسابقه بودند و غيبت آنها در بازي تيمي ما بسيار تاثيرگذار بود. تلاش مي‌كنيم در بازي‌هاي آينده امتيازات لازم را كسب كنيم.
پيرواني با بيان اينكه با حضور مصدومان در بازي‌هاي امتياز بهتر خواهيم شد، درمورد غيبت معدنچي تصريح كرد: وي به دليل مصدوميتي كه داشت، در فهرست امروز ما قرار نگرفت و بنا به توصيه پزشكان برابر مس بازي نكرد.

وي در خصوص عدم دريافت مطالبات برخي بازيكنان عنوان كرد: از اين موضوع اطلاعي ندارم و مديريت باشگاه بايد پاسخگو باشد. معتقدم تمامي بازيكنان از نظر مالي تامين هستند و هيچ وقت به دليل عدم دريافت مطالبات خود در بازي‌ها كم كاري نمي‌كنند.
مربي تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: با دنبال آرامش هستيم و در تمام بازي‌ها به دنبال كسب امتياز هستيم. براي پيروزي در مسابقات بايد از تمام موقعيت‌ها استفاده كرد. به دليل فشردگي ليگ و دير آغاز كردن تمرينات، هنوز به هماهنگي لازم نرسيده ايم؛ اما كم كم به هدف خود نزديك خواهيم شد.

قضاوت اين ديدار برعهده هدايت ممبيني بود كه به سياوش اكبرپور از استيل‌آذين و ارشاد يوسفي، مهرداد پولادي و محمد منصوري از مس كرمان كارت زرد نشان داد.
ديدار تيم‌هاي فوتبال استيل‌آذين و مس كرمان با تساوي يك بر يك خاتمه پيدا كرد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: