برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تمركز خط دفاعي ما در دقايق پاياني برهم ريخته بودمرفاوي: حاشيه‌هاي استيل‌آذين تاثيري در كسب اين نتيجه نداشت

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، صمد مرفاوي پس از تساوي برابر استيل‌آذين اظهار داشت: بازي سختي برابر تيم پرستاره استيل‌آذين داشتيم. اين تيم ميزبان بود و شرايط متفاوتي نسبت به ما داشت.
وي ادامه داد: بازي قابل قبولي از خود به نمايش گذاشتيم و برنامه‌ها را به دقت در زمين اجرا كرديم. با توجه به شناختي كه از حريف داشتيم، توانستيم نقاط قوت استيل‌آذين را بسته و از نقاط ضعف اين تيم به خوبي استفاده كنيم.

سرمربي تيم فوتبال مس كرمان اظهار داشت: در دقايق پاياني تمركز خط دفاعي ما برهم ريخته بود. اين موضوع باعث شد تا گل تساوي را از حريف دريافت كنيم. در فوتبال تيمي كه گل نزند، گل دريافت خواهد كرد. طبيعي است تيمي كه نتيجه را واگذار كرده، براي جبران گل‌هاي دريافت كرده به حريف فشار بياورد.

مرفاوي در پاسخ به اينكه حاشيه‌هاي استيل‌آذين در كسب اين نتيجه تاثير گذار بود، عنوان كرد: دوست داشتيم در اين ديدار پيروز شويم و توجهي به مسائل حريف نداشتيم.‌ آنها 4 بازيكن خود را در اختيار نداشتند. اگر اين بازيكنان هم بودند، تاثيري در روند بازي تيمي ما نداشتند و تنها كمي كار براي ما دشوار مي‌شد.
وي عنوان كرد: خط حمله تيم به خوبي توسط استيل‌آذيني‌ها آناليز شده بود. اجازه گلزني به بازيكنان خط حمله ما ندادند. با توجه به اينكه تيم ما تغييرات زيادي داشته، براي رسيدن به هماهنگي لازم نياز به زمان داريم.

قضاوت اين ديدار برعهده هدايت ممبيني بود كه به سياوش اكبرپور از استيل‌آذين و ارشاد يوسفي، مهرداد پولادي و محمد منصوري از مس كرمان كارت زرد نشان داد.
ديدار تيم‌هاي فوتبال استيل‌آذين و مس كرمان با تساوي يك بر يك خاتمه پيدا كرد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: