برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هفته نخست لیگ دهم /محرومیت بازیکنان جوان ذوب آهن لغو شد / مشکل رجب‌زاده پابرجاست

بازیکنان جوان تیم فوتبال ذوب آهن که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با محرومیت مواجه شده بودند، مجوز همراهی تیم شان در هفته نخست لیگ برتر را دریافت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، سینا عشوری و امید ابوالحسنی، دو بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن که به اردوی تیم فوتبال امید ایران دعوت شده بود، به دلیل امتناع از حضور در تمرینات این تیم با محرومیت از همراهی تیم باشگاهی‌شان در دیدارهای ابتدایی لیگ دهم روبه‌رو شدند.

با رایزنی و تلاش مسئولان باشگاه ذوب آهن اصفهان مشکل این دو بازیکن برطرف و محرومیت‌شان لغو شد. بدین ترتیب عشوری و ابوالحسنی می توانند در هفته اول لیگ برتر برای تیم ذوب آهن به میدان رفته و این تیم را در بازی با پیکان قزوین همراهی کنند. این بازی ساعت 19:30 امروز در ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر برگزار می شود.

مهدی رجب زاده، بازیکن جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود، برهانی نژاد، مدیرعامل پیشین باشگاه مس کرمان در قرارداد بازیکنان این تیم دست می برده است، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از همراهی تیمش محروم شده بود.

تلاش مسئولان باشگاه ذوب آهن تا به این لحظه برای لغو محرومیت رجب زاده نتیجه بخش نبوده و این بازیکن با وجود رضایت برهانی نژاد مجوز همراهی تیمش را دریافت نکرده است.

از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال به باشگاه ذوب آهن اعلام شده است، چون برهانی نژاد پس از صدور رای از شکایت خود صرفنظر کرده است، محرومیت رجب زاده بخشیده نخواهد شد.


تاریخ: 1389/5/4
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: