برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برپايي يك دوره مسابقه واليبال ويژه بانوان در مود

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : برپايي يك دوره مسابقه واليبال ويژه بانوان در مود، اعزام تيم دووميداني نابيناي استان به مسابقات قهرماني كشور و ... از مهم‌ترين اخبار ورزشي خراسان جنوبي است

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی – فدراسیون

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : برپايي يك دوره مسابقه واليبال ويژه بانوان در مود، اعزام تيم دووميداني نابيناي استان به مسابقات قهرماني كشور و ... از مهم‌ترين اخبار ورزشي خراسان جنوبي است .

به گزارش خبرگزاري زنان ایران از بيرجند، همايش بزرگ پياده‌‌روي خانوادگي در شهرستان نهبندان به مناسبت هفته جوان با همكاري هيئت همگاني شهرستان برگزار شد.

مسير اين پياده‌روي از پايگاه بسيج تا ايستگاه منابع طبيعي بود كه با حضور 380 نفر از مردم و علاقه‌مندان به ورزش برگزار شد.
در پايان به قيد قرعه به يك نفر كمك هزينه سفر به عتبات عاليات و به 10 نفر ديگر 10 عدد ساعت مچي اهدا شد.

*برپايي يك دوره مسابقه واليبال ويژه بانوان در مود
يك دوره مسابقه واليبال ويژه بانوان به مناسبت اعياد شعبانيه و روز جوان در مجموعه ورزشي شهر مود برگزار شد.
اين مسابقات بين دو تيم پايگاه ام‌ابيها و تربيت بدني شهر مود و در سه گيم برگزار شد كه در گيم اول تربيت‌بدني مود 25 و پايگاه ام‌ابيها 20، در گيم دوم تربيت بدني 19 و پايگاه ام‌ابيها 25 و در گيم سوم تربيت بدني 16 و پايگاه 14 امتياز را از آن خود كردند و در پايان تيم تربيت‌بدني شهر مود به عنوان تيم برتر معرفي شد.

* اعزام تيم دووميداني نابيناي استان به مسابقات قهرماني كشور
تيم دووميداني نابيناي استان به مسابقات قهرماني كشور كه از فردا تا 9 مردادماه سال جاري در مشهد مقدس برگزار مي‌شود، اعزام مي‌شوند.
سيده صادقه فاطمي و زهره محمدزاده به مربيگري و سرپرستي توران ساراني اعضاي تيم اعزامي را تشكيل مي‌دهند.

* آموزش يكي از راه‌هاي مهم رشد ورزش
سيد محمد‌رضا حسيني رئيس هيئت ورزش‌هاي همگاني استان در حاشيه مجمع انتخاب رئيس هيئت ورزش‌هاي همگاني خراسان جنوبي يكي از راه‌هاي مهم رشد ورزش را آموزش خواند و گفت: تداوم آموزش را در تمام انجمن‌هاي هيئت پيگيري مي‌كنيم و در حال حاضر 20 انجمن شامل ورزش‌هاي بومي محلي، طبيعي، مساجد، بزرگسالان، گردشگري ورزشي، صبحگاهي، كارمندان دولت، يوگا، طناب‌كشي، سپك تاكرا، فوتبال دستي چوگو، دارت، طناب‌زني، بازي‌هاي رايانه‌اي، كودكان، پرواز بادبادك‌ها، پينت بال، ورزش در آب و پيلاتس در اين هيئت فعاليت دارند.

کد خبر: 89050723

تاریخ: 1389/5/7
موضوع: ورزش زنان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: