برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قدرت نمايي وردر برمن بدون مسعود اوزيل در مسير ليگ قهرمانان اروپا

ورزش. فوتبال. اروپا. برمن
تهران-تيم فوتبال وردر برمن آلمان چهارشنبه شب به يك قدرت نمايي در خانه در غياب مسعود اوزيل دست زد و موفق شد در ديدار رفت خود با سامپدوريا براي راهيابي به ليگ قهرمانان اروپا به يك پيروزي رضايت بخش سه بر يك دست يابد.

برمن كه پس از پيوستن اوزيل به رئال مادريد براي نخستين بار در غياب وي بازي مي‌كرد هر سه گل خود را در نيمه دوم در دروازه سامپدوريا كه ده نفره شده بود جاي داد.

كلمنس فريتز در دقيقه ‪ ۵۷‬برمن را يك گل پيش انداخت و پس از آن خطاي استفانو لوچيني بازيكن سامپدوريا روي سباستيان پرودل در محوطه جريمه باعث شد تا ضمن گرفتن دومين كارت زرد از زمين اخراج شود . ضربه پنالتي ناشي از اين خطا در دقيقه ‪ ۶۷‬توسط تورستن فرينگس به گل دوم تبديل شد.

دو دقيقه بعد كلوديو پيزارو نتيجه را سه بر صفر به نفع برمن كرد ولي سامپدوريا موفق شد در دقيقه ‪ ۹۰‬توسط جامپائولو پاتزيني صاحب گل شود كه اين گل بيرون از خانه
مي تواند تعيين‌كننده باشد.

اين گل اندك اميدي به ايتالياييها داد تا بتوانند در ديدار خانگي هفته آينده در جنوآ عقب ماندگي خود را در ديدار رفت جبران كنند.

اين قدرت نمايي برمن به هواداران تيم ميزبان كمك كرد بر ناراحتي ناشي از خروج اوزيل از تيم محبوب خود و پيوستن وي به رئال فايق آيند.

تاریخ: 1389/5/28
موضوع: ورزش جهان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: