برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قلعه‌نویی پس از شکست سپاهان:عدالت در اصفهان رعایت نشد/ همه ایران علیه قلعه‌نویی بسیج شده‌اند!

اصفهان - خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اینکه ذوب‌آهن پس از رسیدن به گل، بازی بسته‌ای را به نمایش گذاشت گفت: به نظر من در این بازی عدالت فوتبال رعایت نشد چرا که ما موقعیتهای زیادی برای گلزنی داشتیم.

به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان، امیر قلعه نویی پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر ذوب آهن در نشستی خبری افزود: نبض بازی در دقایق گوناگون دست سپاهان بود ولی متاسفانه از موقعیتهای بدست آمده استفاده مطلوب را نکردیم.

وی تصریح کرد: تا زمانی که خط هافبک سپاهان به مرز آمادگی نرسد، تیم روند مثبتی را پیدا نخواهد کرد. با اضافه شدن مصدومان تیم می‌توانیم ترکیب ایده‌آل  خود را وارد میدان کنیم.

قلعه‌نویی با اشاره به اینکه حتی سپاهان در اصفهان هم مظلوم به شمار می‌رود گفت: همه ایران علیه قلعه‌نویی بسیج شده و هیچ‌کس از سپاهان حمایت نمی‌کند اما با کیفیتی که از بازیکنان تیم در این دیدار دیدم، این اطمینان وجود دارد که سپاهان در بازی‌های آینده نتایج مناسبی را کسب خواهد کرد.

وی همچنین در خصوص ترکیب اصلی تیم نیز اظهار داشت: با هیچ کس تعارف ندارم و بازیکنانی را به میدان می‌فرستم که آماده باشند.

سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان در خصوص خط هافبک نیز اظهار داشت: در صورتی که هافبک به شرایط ایده‌آل خود برسد، مهاجمان تیم به خوبی از سوی این بازیکنان تغذیه می‌شوند و می‌توان امید به گلزنی مهاجمان داشت.

قلعه نویی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: بر روی کاظمیان و جعفرپور حساب ویژه‌ای باز کرده و با آماده شدن و هماهنگی این بازیکنان مشکل مهاجم سرعتی تیم سپاهان نیز مرتفع می شود.

دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و سپاهان در هفته پنجم رقابتهای فوتبال لیگ برتر چهارشنبه شب با پیروزی یک بر صفر ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: