برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کراوچ با برقراری ارتباط نامشروع با سه دختر دوباره به نامزدش خيانت کرد ! /مردم انگلیس بر علیه مهاجم تاتنهام

پيتر کراوچ به زودي از هفتمين روز هفته که طبق يک سنت ديرينه در انگليس روزي است که همه نشريات زرد باهم منتشر مي شوند و روي کيوسکها مي آيند، متنفر خواهد شد. کراوچ که هفت روز پيش روي جلد نشريه " اخبار جهان " رفته بود،به فاصله يک هفته بازهم سوژه داغ نشريات زرد بريتانيايي شد.
دفعه قبل مهاجم تاتنهام به دليل اينکه هشتصد پوند به يک دختر نوزده ساله به نام مونيکا مينت پرداخت کرده و با او روابط نامشروع برقرار کرده بود، مورد انتقاد و سرزنش رسانه ها قرار گرفت و اين بار هم تصاوير او با سه دختر ديگر از خيانت بازيکن ملي پوش انگليسي به آبي کلانسي نامزد سرشناس او پرده برداشتند. البته اين اتفاق در جريان تعطيلات تابستاني ماه گذشته کراوچ و نامزدش در فرانسه رخ داده است.

 نکته جالب اينجاست که در شب خيانت کرواچ، نامزد او به لندن رفته بود تا يک برنامه تلويزيوني اجرا کند و در همان برنامه هم از تصميمات خود براي ازدواج با کرواچ گفته بود. ولي کراوچ ترجيح داده بود تمام مدت را با دوستان جديدش به خوشگذراني بپردازد. ضمن اينکه اين عده تعريف کرده اند وقتي که از او در مورد آبي سوال کرده اند کرواچ با قيافه اي عجيب گفته که نمي داند او کجا رفته است.

تصاويري که توريستهاي کنجکاو از کرواچ گرفته اند، براي او دردسرهاي زيادي درست کرده است. براي اينکه شاهدان عيني گفته اند که کرواچ مايه شرمساري انگليسي هاست. براي اينکه وقتي به دليل استفاده بيش از حد مشروبات الکلي مست بوده و در حالت غيرطبيعي قرار داشته، متوجه رفتارش نبوده است. اين توريستها از قصد از کراوچ در اين شرايط عکس گرفته اند تا او بابت رفتار زشتش تنبيه شود. براي اينکه نامزد او در انگليس شخصيت محبوب و دوست داشتني است و او نمي تواند به خودش اجازه دهد با وي چنين رفتاري داشته باشد.

اين توريستها گفته اند که از قصد اين عکسها را از کرواچ گرفته اند تا نامزد او بفهمد که کرواچ چه جور آدمي است و لياقت او فردي به مراتب با شخصيت تر از مهاجم تاتنهام است. کلانسي قصد داشت بعد از اتفاقي که افتاده بود کراوچ را ببخشد. او حتي کراوچ را در صورت وقوع يک خيانت ديگر تهديد به جدايي و برهم زدن نامزدي کرده بود. قرار بود اين دو ژوئن سال آينده باهم ازدواج کنند. اما سه روز بعد از اين تهديد، بمب خبري جديد منتشرشد.

اين بار خانواده آبي به گزارش ديلي استار دختر خود را مجبور کرده اند تا کرواچ را براي هميشه رها کند. مهاجم تاتنهام حالا نگران اين است که دختران ديگري که او با آنها به نامزدش خيانت کرده بوده هم مثل ماجراي تايگروودز هويت خود را فاش کنند و برگرفتاريهاي او بيفزايند. اما اگر کرواچ نگران آينده خود است نه هري ردنپ و نه فابيو کاپلو حاضر نيستند هيچ يک ازاين اشتباهات او را ناديده بگيرند.
 
 يکي ديگر از بازيکنان تيم ملي انگليس که نام او فاش نشده طبق گزارش ديلي ملي هفته گذشته مانع از انتشار رسوايي اخلاقي در زندگي شخصي خود در نشريات زرد شده است. ظاهرا با شروع فصل جديد، رسوايي هاي جديد اخلاقي هم که بخش جدانشدني فوتبال انگليس هستند، از سرگرفته شده اند.
تاریخ: 1389/5/28
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: