برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

یک زن گرانترین مفسر ورزشی جهان شد

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : اندرو" که سابقه مجری گری در برنامه های مختلف شبکه های تلویزیونی آمریکایی و بین المللی را داشته است، اخیرا با پیشنهادی مواجه شده است که وی را در صدر گرانترین مفسران ورزشی جهان قرار می دهد

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی – اخبار خارجی

 

 خبرگزاری بین المللی زنان ایران :  اندرو" که سابقه مجری گری در برنامه های مختلف شبکه های تلویزیونی آمریکایی و بین المللی را داشته است، اخیرا با پیشنهادی مواجه شده است که وی را در صدر گرانترین مفسران ورزشی جهان قرار می دهد.

به گزارش خبرگزاری ایونا و به نقل از روزنامه البیان، مفسر باسابقه ورزشی شبکه های اسپن (ESPEN) و ای بی سی آمریکا (abc)، در قراردادی جدید با یک شبکه آمریکایی برای هر برنامه 25 هزار دلار دریافت می کند تا به عنوان گرانترین مفسر ورزشی جهان شناخته شود.

" اندرو" که سابقه مجری گری در برنامه های مختلف شبکه های تلویزیونی آمریکایی و بین المللی را داشته است، اخیرا با پیشنهادی مواجه شده است که وی را در صدر گرانترین مفسران ورزشی جهان قرار می دهد.

بر این اساس، این مجری مشهور آمریکایی برای حضور خود در هر برنامه این شبکه تلویزیونی 25 هزار دلار دریافت خواهد کرد و علاوه بر آن می تواند در دیگر پروژه های خود در شبکه های اسپن و ای بی سی ادامه فعالیت دهد.

اندرو پس از عقد این قرارداد هنگفت مالی خشنودی خود را از انجام آن ابراز داشت.

 

کدخبر : 89043018

تاریخ: 1389/4/30
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: