برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وزنه برداري معلولان جهان تيم ايران به يك نقره و يك برنز دست يافت

ورزش. وزنه برداري. معلولان. مالزي
كوالالامپور - وزنه برداران معلول جمهوري اسلامي ايران در دومين روز از مسابقات وزنه برداري معلولان جهان در مالزي در وزن ‪ ۵۶‬كيلوگرم توانستند به يك مدال نقره و يك برنز در رده جوانان و بزرگسالان دست يابند.

به گزارش ايرنا از مالزي، در روز دوم مسابقات كه در وزن ‪ ۵۶‬كيلوگرم جوانان و بزرگسالان برگزار شد، يوسف يوسفي از جمهوري اسلامي ايران توانست با بالا بردن وزن ‪ ۱۷۰‬كيلوگرمي به مقام دوم جوانان جهان دست يابد.

بر اساس اين گزارش، محسن رسول از عراق و ژاناتان لورچ از فرانسه در مكان اول و سوم اين وزن قرار گرفتند.

اين گزارش حاكي است، در رده بزرگسالان نادر مرادي وزنه بردار ايران توانست با بالاي سر بردن وزنه ‪ ۱۸۵‬كيلوگرمي پس از وزنه برداران مصر و عراق در جايگاه سوم قرار گيرد.

در اين وزن عثمان شريف از مصر توانست ركورد پيشين جهان را كه متعلق به خود او بود، از ‪ ۲۰۲/۵‬به ‪ ۲۰۵‬كيلوگرم افزايش دهد و مقام اول را كسب كند و محسن رسول از عراق نيز ركورد پيشين جهان را كه به خودش تعلق داشت از ‪/۵‬ ‪ ۱۸۵‬به ‪ ۱۹۷/۵‬افزايش داد و در مكان دوم ايستاد.

در سومين روز از اين مسابقات فردا (سه شنبه) در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم حمزه محمدي در رده بزرگسالان، علي نجات خواه و سعيد نصيري در رده جوانان و در وزن ‪ ۶۷/۵‬كيلو گرم علي حسيني در رده بزرگسالان، روح الله رستمي و محمد عبدلي در رده جوانان به رقابت خواهند پرداخت.


تاریخ: 1389/5/7
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: