برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم وزنه برداري معلولان ايران دو مدال نقره ديگر كسب كرد

ورزش. وزنه برداري. معلولان. مالزي
كوالالامپور - تيم ملي وزنه برداري معلولان جمهوري اسلامي ايران كه براي شركت در مسابقات جهاني وزنه برداري معلولان در مالزي به سر مي‌برد، روز سه شنبه در سومين روز اين ديدارها توانست دو مدال نقره و يك مقام چهارمي كسب كند.

به گزارش خبرنگار ايرنا از مالزي، عصر سه شنبه در وزن ‪ ۶۷/۵‬كيلوگرم در رده بزرگسالان، لي ليوچين از كشور چين با بالا بردن وزنه ‪ ۲۲۳‬كيلوگرمي توانست مدال طلاي اين وزن را كسب كند و پس از او علي حسيني وزنه بردار كشورمان با وزنه ‪ ۲۱۷/۵‬كيلوگرمي مدال نقره را از آن خود كند.

بر اساس اين گزارش، در اين وزن ابراهيم از مصر با بالاي سر بردن وزنه ‪/۵‬ ‪ ۲۰۷‬كيلوگرمي به مقام سوم اين وزن رسيد و به مدال برنز دست يافت.

در رده جوانان وزن ‪ ۶۷/۵‬كيلوگرم باز هم لي ليو از چين به دليل اينكه ركورد اين وزن را در هر دو رسته بزرگسالان و جوانان شكست، به مدال طلا رسيد و روح الله رستمي با بلندكردن وزنه ‪ ۱۹۰‬كيلوگرم مدال نقره را به دست آورد و عبدالكريم خطاب از اردن به مدال برنز رسيد.

در ادامه اين مسابقات فردا (چهارشنبه) سيد حامد صلحي پور، مجيد فرزين و سعيد رسولي در وزن ‪ ۸۱/۵‬با حريفان خود به رقابت خواهند پرداخت.تاریخ: 1389/5/7
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: