برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

انگيزه حريفان كار ما را سخت مي‌كند

مهدي مهدوي‌كيا درباره بازي مقابل مس كرمان عنوان كرد: تيم ما در اين ديدار نمايش خوبي داشت. فرصت‌هاي زيادي را روي دروازه حريف خلق كرديم كه متاسفانه از دست رفت؛ اما تيم مس روي دو فرصتي كه ايجاد كرد به گل رسيد. مي‌توانستيم پيروز اين ميدان باشيم؛ اما نتوانستيم از شانس‌هاي گلزني‌مان استفاده كنيم.
وي افزود: متاسفانه روي نوار تساوي قرار گرفته‌ايم و اين موضوع به هيچ وجه خوب نيست. هنوز در اوايل فصل هستيم و فرصت داريم كه اين سه هفته ناكامي را جبران كنيم. مطمئنا از هفته آينده بهتر مي‌شويم و به مسير پيروزي بازمي‌گرديم.
مهدوي‌كيا عنوان كرد: ديگر به مساوي فكر نمي‌كنيم و فقط به دنبال 3 امتياز هر ديدار خواهيم بود.نكته‌اي كه بايد به آن اشاره كنم اين است كه تيم‌ها مقابل ما بسيار باانگيزه ظاهر مي‌شوند و اين كار ما را سخت مي‌كند. حضور بازيكنان بزرگ استيل آذين انگيزه و توان تيم‌هاي مقابل ما را تقويت مي‌كند؛ ولي بايد اين روند را تغيير داده و به مسير موفقيت بازگرديم.

مهدوي كيا در مورد بازي يكشنبه شب مقابل پيكان گفت: آنها تيم خوب و باانگيزه‌اي هستند و كادر فني بسيار خوب و باتجربه‌اي هم دارند كه اين مسائل كار ما را سخت مي‌كند؛ اما استيل آذين براي ماندن در كورس بايد 3 امتياز اين ديدار خارج از خانه را بگيرد. بايد پيكان را ببريم و با توجه به 3 تساوي پياپي چيزي براي از دست دادن نداريم.
تاریخ: 1389/5/29
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: