برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با پیروزی در بازی بعدی به صدرجدول می رویم /بخواهیم از قهرمانی حرف بزنیم خیلی زود است

با پیروزی در بازی بعدی به صدرجدول می رویم /بخواهیم از قهرمانی حرف بزنیم خیلی زود است 6:37:00 pm - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت :  مربی استیل آذین شرایط این تیم را بسیار خوب ارزیابی می کند و می گوید مقابل پاس همدان نمایش بسیار بهتری خواهند داشت.

افشین پیروانی در خصوص بازی مقابل فولادخوزستان و پیروزی استیل آذین گفت : تومباکوویچ چند هفته ای است که به تیم پیوسته اما خوشبختانه شناخت خوبی پیدا کرده و متقابلا بازیکنان هم با او و افکارش آشنا شده اند. ما با هم تعامل بسیار خوبی داریم و ماحصل این تعامل و شناخت را در دیدار مقابل فولاد دیدید. ما نمایش خوب و هدفمندی را ارائه کردیم و به لطف خدا توانستیم 3 امتیاز بازی را هم بگیریم.

مربی باتجربه استیل آذین گفت : مجید جلالی مربی خوبی است و بارها در طول بازی تغییر روش داد اما ما دست او را خوانده بودیم و بازی را آنگونه که می خواستیم کنترل کردیم و پیش بردیم. شرایط تیم با این برد بسیار خوب است اما هنوز بازی های اولیه است و اینکه بخواهیم از قهرمانی حرف بزنیم خیلی زود است. ما یکی از مدعیان هستیم اما رقیبان زیادی در راه قهرمانی داریم اما برای رسیدن به این هدف با رفاقت و همدلی همه تلاشمان را می کنیم.

وی در خصوص بازی روز شنبه مقابل پاس همدان افزود : این تیم بازی اول خود را برابر مس کرمان برده اما ما به این مسائل توجهی نداریم و فقط روی عملکرد خودمان تمرکز خواهیم کرد. پاس و کادر فنی اش را به خوبی می شناسیم و بازی آنها را هم آنالیز کرده ایم. آنها کادر فنی خوب و باتجربه ای دارند اما ما به دنبال برد و کسب دومین 3 امتیاز هستیم تا به صدرجدول برویم. برای این بازی نسبت به دیدار مقابل فولاد آماده تریم و نمایش بهتری خواهیم داشت. می خواهیم از همین هفته های ابتدایی صدرنشین باشیم.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: