برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شرمنده ي هواداران شديم / رقابت سختی با سپاهان داریم

کاوه چلمبری/ خبرگزاری پارس فوتبال

محمد نزهتي: شرمنده ي هواداران ملوان شديم / بازي سختي در اصفهان با سپاهان داريم 

پوياي آتيش پاره ي ملوان در روز نخست ليگ برتر دهم جام خليج فارس در ديدار با نفت تهران آتش بازي به راه انداخت. يک گل زد، يک پنالتي ساخت (به نظر نگارنده با توجه به روحيه و اعتماد به نفس بالا و زدن گل اول توسط او و عدم ثبات پنالتي زنان ملوان در ليگ هاي نهم و دهم بايد خود وي پنالتي را مي زد) و 90 دقيقه يک بازيکن کامل براي قوي سپيد بود. پسر محجوب سواحل کاسپين حالا پوست انداخته و پس از يک فصل کابوس وار اميدوار است مايه ي دلگرمي هواداران عاشق ملوان در ليگ پر تلاطم دهم فوتبال ايران باشد. گفت و گوي ما با پويا (محمد) نزهتي از پيش روي شما مي گذرد.


بازي با نفت تهران را چه طور ديدي؟

70 دقيقه ي بازي در اختيار ما بود در کل در ديدار اول خوب کار کرديم. بايد سه بر صفر يا چهار بر صفر نفت را مي برديم اما بازي يک بر يک شد. سه امتياز مفت از دست داديم، سه امتياز را با يک امتياز عوض کرديم.

بعد از يک فصل نه چندان دلچسب شروع خوبي داشتي.

خدا را شکر. خودم فکر مي کردم خوب شروع کنم. در تمرينات بدنسازي و تاکتيکي پيش از شروع ليگ دهم خيلي تلاش کردم. اميدوارم بتوانم همين گونه ادامه بدهم و با بقيه بچه ها فصل فوق العاده اي را براي هواداران ملوان رقم بزنيم.

نظرت در مورد صحنه ي پنالتي گرفته نشده در دقيقه ي 62 بازي چيست؟

پنالتي خيلي واضح بود. صد درصد پنالتي بود. مدافع نفت در حالت تک به تک من را زد بايد اخراج مي شد.

ملوان مدل ليگ دهم در ادامه چگونه ظاهر خواهد شد؟

تيم خوبي داريم. بچه ها در عين جواني با تجربه اند. هر چه از زمان برگزاري ليگ برتر بگذرد بهتر ظاهر خواهيم شد.

تمرينات چه طور پيگيري مي شود؟

بعد از بازي با نفت چهارشنبه ريکاوري کرديم. صبح پنج شنبه در انزلي تمرين کرده و بعد از ظهر پنج شنبه به اصفهان مي رويم تا آماده ي بازي با سپاهان شويم.

ارزيابي تو از بازي دوم ملوان در ليگ برتر دهم جام خليج فارس با سپاهان چيست؟

رقابت سختی با سپاهان در اصفهان داريم. آنها تيم قهرمان ليگ هستند اما جفت و جور نشده اند مثل تيم ما که بازيکنان جديد با بقيه در حال هماهنگي هستند. ما مردان سواحل کاسپين در ديار زاينده رود نا اميد نيستيم، بايد سه امتياز را بگيريم تا بتوانيم دو امتياز از دست رفته در انزلي را جبران کنيم.


...و صحبت پاياني؟

از هواداران عزيزمان کمال تشکر را دارم که در روز بازي با نفت تهران سنگ تمام گذاشتند. شرمنده ي هواداران شديم، به اميد خدا قول مي دهيم جبران کنيم. اميدوارم بتوانم در ليگ دهم مهره ي موثري براي تيم محبوب ملوان باشم.

تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: