برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/4 خبر از سپاهان اصفهان/نامه موراتي به سپاهان و حمايت از عملكرد قلعه‌نويي

به گزارش خبرگزاري فارس، ماسيمو موراتي در نامه‌اي به باشگاه سپاهان اظهار اميدواري كرد روابط ورزشي 2 باشگاه بزرگ ايران و ايتاليا گسترش پيدا كند.
در نامه موراتي به ساكت آمده است: "با سپاس از اظهار لطف و پيام تبريك شما و مجموعه باشگاه متبوع‌تان به جهت قهرماني‌هاي فصل گذشته اينتر ميلان به ويژه در ليگ قهرمانان اروپا، اميدوارم 2 باشگاه اينتر و فولاد سپاهان به عنوان قهرمانان 2 كشور بزرگ ايتاليا و ايران بتوانند روابط ورزشي خود را گسترش دهند. براي سپاهان ايران در رقابت‌هاي داخلي و ليگ آسيايي آرزوي موفقيت و كسب قهرماني را دارم. "
باشگاه‌هاي فولاد مباركه سپاهان و اينتر ميلان به عنوان 2 باشگاه همكار و خواهر خوانده همكاري‌هاي نزديكي را در حوزه تيم‌هاي پايه و مدارس فوتبال اينتركموس با يكديگر برقرار كرده‌اند.

* ساكت قهرماني بنيادكار در جام حذفي ازبكستان را تبريك گفت
مدير عامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان در نامه‌اي به مدير عامل باشگاه بنيادكار ازبكستان قهرماني اين تيم در رقابت‌هاي جام حذفي ازبكستان را تبريك گفت.
در نامه ساكت به رستم كوپاي سينف آمده است: به نمايندگي از خانواده باشگاه فولاد مباركه سپاهان قهرماني باشگاه خواهر خوانده و دوست‌مان در رقابت‌هاي جام حذفي باشگاه‌هاي ازبكستان كه منجر به صعود اين تيم به رقابت‌هاي ليگ قهرمانان 2011 آسيا شد را صميمانه تبريك مي‌گويم؛ اميدوارم طبق مفاد قرارداد خواهرخواندگي 2 باشگاه، فولاد مباركه سپاهان و بنياد كار ازبكستان به عنوان قطب‌هاي فوتبال ايران و ازبكستان بتوانند روابط فرهنگي ورزشي خود را بيش از پيش توسعه دهند.
باشگاه‌هاي فولاد مباركه سپاهان و بنياد كار ازبكستان با عقد قراردادي درسال 88 رسماً به خواهر خواندگي يكديگر در آمدند.

* سپاهاني‌ها از تيم داوري شهرآورد اصفهان انتقاد كردند
باشگاه فولاد مباركه سپاهان در نامه‌اي به كميته داوران فدراسيون فوتبال از تيم داوري شهرآورد اصفهان انتقاد كرد.
در نامه سپاهاني‌ها آمده است: "قضاوت تيم داوري شهرآورد اصفهان هم با عنايت به صحنه‌هايي كه در برنامه تلويزيوني نود پخش شد و هم با توجه به فيلم‌ها و عكس‌هايي كه واحد سمعي بصري باشگاه از اين ديدار تهيه كرده است نشان داد كه گل صحيح ابراهيم توره بي‌جهت مردود اعلام و خطاي پنالتي مسلم بر روي ميلوراد يانوش نيز ناديده گرفته شد.
باشگاه فولاد مباركه سپاهان با تبريك پيروزي شهر آورد به تيم فوتبال ذوب‌آهن و به دور از هرگونه جنجالي از كميته داوران فدراسيون فوتبال درخواست دارد داوري شهر آورد اصفهان مورد بازبيني قرار گيرد و تذكرات لازم در اين باره به قاضيان اين ديدار داده شود.
متاسفانه با اشتباهات ناخواسته داوري همچون شهر آورد 2 سال پيش اصفهان كه رقيب با يك گل آفسايد موفق شد از سد سپاهان عبور كند سال‌جاري نيز پيروزي را از زردهاي ايران گرفت تا عدالت را در داربي اصفهان شاهد نباشيم. "

* حمايت هيأت مديره سپاهان از كادر فني
هيأت مديره باشگاه سپاهان در بيانيه‌اي حمايت و پشتيباني قاطع خود را از كادر فني تيم فوتبال اين باشگاه اعلام كرد.
در اين بيانيه آمده است: " هر چند نتايج هفته‌هاي ابتدايي قهرمان فصل نهم در اين فصل تاكنون نتوانسته درخور سپاهان باشد و رضايت هواداران را جلب كند، اما وقتي كادر فني شايسته‌اي و همچنين مربي بزرگي همچون قلعه‌نويي را در راس اين كادر در اختيار داريم مطمئن هستيم كه به زودي اين تيم اصفهاني با خداحافظي از رده‌هاي مياني خود را به صدر جدول نزديك مي‌كند و هيچ نگراني در اين باره نداريم. "
تيم فوتبال سپاهان اصفهان فردا در هفته ششم مسابقات ليگ برتر برابر پاس همدان قرار خواهد گرفت.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/30
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: