برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جودو قهرمانی جهان - توکیوسرلک در اردوی فرانسه به تیم ملی ملحق می‌شود/ دیدار انتخابی در کمپ جهانی

جودوکار سبک وزن تیم ملی کشورمان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در اردوی فرانسه به تیم ملی ملحق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های جودو قهرمانی جهان طی روزهای هجدهم تا بیست و دوم شهریورماه به میزبانی ژاپن در شهر توکیو برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران برای حضوری موفق در این رقابت‌ها اردویی دو هفته‌ای را در کمپ آموزشی فدراسیون جهانی پشت سر خواهد گذاشت.

این کمپ که دارای بالاترین امکانات تمرینی و مجرب‌ترین مربیان جودو جهان است در پاریس واقع شده و با موافقت رئیس فدراسیون جهانی قرار است تیم ملی کشورمان پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جهان یک اردوی دو هفته‌ای را در این کمپ پشت سر بگذارد.

وحید سرلک جودوکار وزن 60- کیلوگرم تیم ملی که در تمرینات تیم آخن آلمان حضور دارد تا زمان اعزام این تیم به فرانسه به تهران نمی آید. او در این اردو به تیم ملی جودو کشورمان ملحق شده و تمرینات خود را زیر نظر حاج یوسف زاده پیگیری خواهد کرد.

محمدرضا حاج یوسف زاده، سرمربی تیم ملی جودو در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: سرلک با تیم آلمانی قرارداد دارد و نمی تواند به تهران بیاید. با سرلک در تماس هستیم و قرار است در اردوی فرانسه به تیم ملی ملحق شود.

وی در مورد انتخاب نماینده وزن 60- کیلوگرم برای مسابقات جهانی گفت: به سرلک گفته‌ایم که تحت هر شرایطی باید دیدار انتخابی را برای حضور در مسابقات جهانی برگزار کند و این دیدار هم در اردوی فرانسه برگزار خواهد شد. ضمن اینکه وحید هفته آینده در رقابت‌های "یورکاپ" در یک وزن بالاتر شرکت خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی جودو در مورد اردوی فرانسه گفت: باید تا دو هفته آینده روادید سفر به این کشور را اخذ کنیم، چرا که تمامی اعضای تیم باید در یک اردوی پرفشار قبل از رقابت‌های جهانی شرکت کرده و به آمادگی مطلوب دست پیدا کنند. 


تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: