برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرلک در گفتگو با مهر:برای حضور موفق در مسابقات جهانی تلاش می‌کنم/ پناهنده نشده‌ام

جودوکار سبک وزن تیم ملی کشورمان با رد شایعه پناهندگی خود در هلند گفت: این روزها در تمرینات تیم آخن آلمان برای حضور در مسابقات بوندس‌لیگا تلاش می‌کنم و نمی‌دانم شایعه پناهندگی من از کجا شکل گرفته است.

وحید سرلک در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان مطلب فوق افزود: نمی دانم چرا برخی نمی خواهند جودو آرامش داشته باشد. من در آلمان مشغول تمرین هستم تا برای تیم باشگاهی خود در اینجا مبارزات خوبی انجام دهم و برای مسابقات جهانی نیز آماده شوم.

سرلک ادامه داد: با مربیان تیم ملی به خصوص آقای حاج یوسف زاده در تماس هستم. به ایشان اعلام کردم که به دلیل قرارداد با تیم آخن آلمان نمی توانم به تهران بیایم و سرمربی تیم ملی هم موافقت کرد تا در اردوی آلمان به اردوی تیم ملحق شوم و همانجا دیدار انتخابی خود را برگزار کنم.

وی در ادامه افزود: نمی دانم شایعه پناهندگی من در هلند از کجا آمده است! من اصلا هلند نیستم و در آلمان حضور دارم و با تیم آخن تمرین می کنم. با سرمربی تیم ملی هم هماهنگ کردم تا هفته آینده با نام ایران در مسابقات "یورکاپ" که در هامبورگ برگزار می شود، شرکت کنم.

در همین رابطه علی میرزایی، مربی ایرانی تیم جودو آخن آلمان به خبرنگار مهر گفت: وحید خیلی خوب تمرین می کند. روزانه دو جلسه تمرین در کنار اعضای تیم آخن انجام می دهد، هفته‌ای دور روز هم در کمپ تمرینی کلن در کنار بسیاری از جودوکاران مطرح اروپا تمرین می کند.

وی در مورد وضعیت آمادگی سرلک گفت: وحید در وزن 66- کیلوگرم خیلی آماده و سرحال تمرین می کند اما او برای آنکه در مسابقات جهانی موفق باشد باید قبل از این مسابقات یک مسابقه رسمی را در وزن اصلی خود (60- کیلوگرم) برگزار کند. سرلک خیلی حرفه‌ای تمرین می کند و وزن خود را نیز کنترل کرده و در صورت ادامه این روند می تواند در رقابت‌های جهانی توکیو نتایج خوبی کسب کند.

حضور طولانی مدت سرلک در اروپا و غیبت وی در مسابقات انتخابی تیم ملی جودو باعث شده بود تا شایعه پناهندگی وی در هلند مطرح شود.


تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: