برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی کفاشیان:موفقیت فوتبال بانوان ایران انگیزه کشورهای مسلمان را افزایش داده است

رئیس فدراسیون فوتبال حضور تیم فوتبال دختران ایران در دیدار نیمه نهایی المپیک نوجوانان را اتفاقی بزرگ برای فوتبال بانوان عنوان کرد و گفت: این حضور باعث افزایش انگیزه و شور در بین کشورهای مسلمان خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی کفاشیان با اشاره به موفقیت تیم فوتبال دختران زیر 15 سال ایران درالمپیک سنگاپور و حضور در مرحله نیمه نهایی این رقابتها اظهار داشت: حضور این تیم در مسابقات و صعود آن به مرحله نیمه نهایی نشان از همت بالای بانوان ایرانی دارد و مطمئنا این اتفاق بزرگ باعث افزایش انگیزه و شور و توجه کشورهای مسلمان خواهد شد. بانوان ایرانی  در سنگاپور عملکرد درخشانی داشتند که امیدوارم در آینده نیز موفق تر از پیش در میادین ورزشی حاضر شوند.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه درخصوص تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: تیم ملی مسابقات جام ملتهای آسیا را پیش روی خود دارد و تاکنون از عملکرد این تیم راضی هستیم، چرا که قطبی برنامه هایش را که از مدتها پیش ارائه کرده به خوبی پیش می برد و تمرکز خوبی بر روی تیم ملی بزرگسالان دارد.
وی افزود: از طرفی دیگر سرمربی تیم ملی توانسته با برنامه ریزی خوبی که انجام می دهد شرایط مناسبی را چه به لحاظ آنالیز وضعیت بازیکنان و چه به لحاظ بررسی و پیگیری دائم شرایط فیزیکی بازیکنان و ارائه گزارش به فدراسیون فوتبال داشته باشد.
  کفاشیان درخصوص تیم فوتبال امید که بازیهای آسیایی گوانگجو را پیش رو دارد، گفت: یکی ازتیم هایی که فدراسیون باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد، تیم امید است که بایستی با تدارک برنامه ها و اردوهای خوب مانند لهستان و ویتنام بتوانیم شرایط موفقیت این تیم را فراهم کنیم .

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه ضمن ابراز رضایت از وضعیت تیم های فوتبال جوانان و نوجوانان گفت: تیم فوتبال جوانان در حال حاضر در شرایط مناسبی قرار دارد و با توجه به پیگیری ها و جدیت علی دوستی مهر سرمربی این تیم و حمایت خوب فدراسیون امیدواریم درآینده شاهد نتایج خوبی ازاین تیم باشیم و تنها نگرانی ما تیم فوتبال نوجوانان است که با توجه به دستوالعمل جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا و تغییر رده سنی باعث شده است که حداقل 5 بازیکن اصلی خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا در اختیارنداشته باشیم.
تاریخ: 1389/5/31
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: