برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

المپيك نوجوانان سنگاپور؟ مربي تيم شناي نوجوانان: عملكرد ورزشكاران رضايت بخش بود

ورزش. المپيك سنگاپور. شنا
تهران - مربي تيم شناي نوجوانان اعزامي به نخستين دوره بازيهاي المپيك نوجوانان ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور، گفت: به رغم آشنا نبودن شناگران با مسابقات در اين سطح ، از عملكرد ورزشكاران راضي هستم.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، عباسعلي كشتكار با بيان اين مطلب ادامه داد:
ركوردهاي كسب شده در اين رده سني با ركوردهاي جهاني بزرگسالان در كشور برابري مي‌كند.

وي افزود: حضور نوجوانان شناگر ايران براي نخستين بار در بزرگترين رويداد ورزشي دنيا، نويدي براي موفقيت‌هاي آتي در اين رشته ورزشي است.

كشتكار تصريح كرد: اطمينان دارم كه باكسب سهميه بيشتر وتمرينات بهتر شناگران، در دومين دوره المپيك نوجوانان در سال ‪ ۲۰۱۴‬نتايج بهتري به دست خواهيم آورد.

وي در مورد دلايل كسب نكردن مدال توسط ورزشكاران ايراني در اين بازيها، گفت: شركت نكردن در رقابت‌هاي جهاني و بين‌المللي از مهمترين عوامل ناكامي ورزشكاران بوده كه اين ضعف منجر به نا آشنايي آنها با چنين مسابقاتي و به دنبال آن نداشتن شناخت كافي از رقباي جهاني خود شده است.

گفتني است كه احمدرضا جلالي و همايون حقيقي به عنوان نمايندگان ايران در مسابقات شناي بازياي المپيك حضور داشتند.

اين دو شناگر در مواد ‪ ۵۰‬متر آزاد، ‪ ۱۰۰‬متر پروانه، ‪ ۲۰۰‬متر پروانه و ‪۲۰۰‬ متر مختلط انفرادي به رقابت با حريفان جهاني خود پرداختند اما در هيچ ماده‌اي به دور نهايي راه نيافتند.

نخستين دوره المپيك نوجوانان سنگاپور با هدف گسترش ورزش در ميان نسل جوان كه اوقات كمتري را صرف ورزش مي‌كنند و بيشتر وقت خود را با رايانه و تلويزيون مي‌گذرانند از ‪ ۲۳‬مرداد ماه امسال آغاز شده است و چهارم شهريور ماه به پايان مي‌رسد.

اين بازيها با حضور ‪ ۳۶۰۰‬ورزشكار ‪ ۱۴‬تا ‪ ۱۸‬سال از ‪ ۲۰۴‬كشور جهان در ‪۲۶‬ رشته ورزشي در سنگاپور در حال برگزاري است.


تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: