برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دهمين المپياد ورزشي دانشجويان پسر/ دانشگاه تهران صدرنشين روز دوم

ورزش. ورزش دانشجويان. المپياد پسران
بابلسر - دانشگاه تهران در پايان دومين روز از رقابت‌هاي دهمين دوره المپياد دانشجويان پسر ايران در رتبه اول قرار گرفت.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ايرنا از دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر سراسر كشور، دانشگاه تهران با كسب ‪ ۹‬مدال طلا، ‪ ۵‬نقره و ‪۷‬ برنز و ‪ ۱۲۹‬امتياز در صدر جدول امتيازات قرار دارد، دانشگاه اصفهان با ‪۶‬ طلا، ‪ ۳‬نقره و ‪ ۴‬برنز و كسب ‪ ۸۷‬امتياز دوم و دانشگاه پيام نور با ‪ ۴‬طلا، ‪۲‬ نقره و ‪ ۴‬برنز و ‪ ۵۴‬امتياز در مكان سوم قرار دارند.

در مسابقات روز دوم و در رشته قايقراني در تورينگ يك نفره ‪ ۲۰۰‬متر ياسر هدايتي از دانشگاه مازندران به مدال طلا دست يافت و آرش بصارت دار از دانشگاه گيلان و علي قدمي از دانشگاه تهران به ترتيب مدالهاي نقره و برنز را كسب كردند.

در كاياك يك نفره ‪ ۲۰۰‬متر ياسر هدايتي از دانشگاه مازندران، اروند درويش از دانشگاه تهران و ابوذر قاضي عسگر ازدانشگاه اصفهان عناوين اول تا سوم را كسب كردند.

در تورينگ دو نفره ‪ ۲۰۰‬متر نيز آرش بصارت دار و پويان حق شمار از دانشگاه گيلان اول شدند و علي ملائي به همراه مهرگان خيراللهي از دانشگاه تهران به مقام دوم دست يافتند و مقام سومي از آن آرش آقاجاني و مسعود خداياري از دانشگاه مازندران شد.

در پايان مسابقات قايقراني دانشگاه مازندران بر سكوي قهرماني ايستاد و دانشگاه گيلان دوم شد و دانشگاه تهران در جايگاه سوم قرار گرفت.

در رشته تكواندو نيز در مجموع تيم دانشگاه تهران با كسب ‪ ۳‬مدال طلا و ‪۲‬ مدال نقره به مقام قهرماني رسيد و تيم دانشگاه پيام نور با ‪ ۲‬مدال طلا و ‪۲‬ نقره و دانشگاه اصفهان با كسب ‪ ۱‬مدال طلا و ‪ ۱‬نقره به ترتيب دوم و سوم شدند.

در وزن دوم مهدي اسلام مهر از دانشگاه يزد مقام اول ،نصير فرازنده مهر از دانشگاه پيام نور مقام دوم وامين سهندي از دانشگاه تربيت معلم تهران و بهزاد هوشيار از دانشگاه كردستان به مقام سوم بطور مشترك دست يافتند.

در وزن چهارم هادي خمسه از دانشگاه تهران مقام اول ،حامد زنگنه از دانشگاه ملاير مقام دوم واشكان ميرحسيني از دانشگاه صنعتي بابل و ايرج جهانگرد نيا از دانشگاه ايلام مقام سوم بطور مشترك.

در وزن ششم محمد رفيعي از دانشگاه تهران مقام اول ،مجيد ديبا فر از دانشگاه بو علي سينا مقام دوم و فرشاد نصري از دانشگاه ايلام و معين صفري از دانشگاه بابل مشتركا به مقام سوم رسيدند.

در وزن هشتم مقام اول محمد خادمي از دانشگاه تربيت معلم تهران،مقام دوم محمد رضا فتحي از دانشگاه پيام نور، محسن همتي از دانشگاه ايلام و سيد مهدي موسوي از دانشگاه صنعتي اصفهان مشتركا سوم شدند .

همچنين در مسابقات پومسه عبدالله غلامرضا از دانشگاه كاشان صاحب مدال طلا شد عماد خراساني از دانشگاه كاشان به مدال نقره دست يافت و ميلاد مقسم حميدي از خواجه نصير مدال برنز را از آن خود كرد.

در رقابت‌هاي تيم تنيس روي ميز تيم دانشگاه جامع علمي كاربردي به عنوان قهرماني رسيد و تيم دانشگاه اروميه نايب قهرمان شد و دو تيم دانشگاههاي گيلان و فردوسي مشهد مشتركا عنوان سوم را از آن خود كردند.

در پايان رقابتهاي كاراته كه در دو بخش كاتا و كميته برگزار شد، تيم دانشگاه گيلان با كسب ‪ ۲‬مدال طلا و يك برنز و كسب ‪ ۱۸‬امتياز به مقام قهرماني اين رقابتها دست يافت، دانشگاه تهران با يك نقره، ‪ ۳‬برنز و ‪۱۷‬ امتياز نايب قهرمان شد و دانشگاه تبريز با دو طلا و ‪ ۱۴‬امتياز در مكان سوم ايستاد.

در كاتاي انفرادي داود شاهچراغي از دانشگاه خواجه نصير صاحب گردن آويز طلا شد مهدي زمانيان از دانشگاه بين‌المللي امام خميني قزوين به مدال نقره دست يافت و مدال برنز بطور مشترك به اميد عامري از دانشگاه صنعتي امير كبير و مجيد زمانيان از دانشگاه تهران رسيد.

مسابقات المپياد دانشجويان پسر با حضور بيش از سه هزار ورزشكار و مربي به ميزباني ‪ ۴‬دانشگاه استان مازندران در حال برگزاري است.


تاریخ: 1389/5/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: