برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي قهرماني نوجوانان آسيا/ فرنگي كاران كشورمان در ‪ ۶‬وزن به ديدار فينال رسيدند

ورزش. كشتي فرنگي. نوجوانان. آسيا
تهران - پس از تغيير برنامه رقابتهاي كشتي فرنگي قهرماني نوجوانان آسيا اين پيكارها از صبح امروز جمعه آغاز شد كه در پايان مرحله مقدماتي، ‪۶‬ كشتي گير از نمايندگان كشورمان به ديدار فينال و سه كشتي گير ديگر به ديدار رده بندي راه يافتند.

به گزارش روز جمعه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، به اين ترتيب ايران از شانس بالايي براي تكرار عنوان قهرماني سال گذشته خود برخوردار است. نتايج كشتي گيران نوجوانان ايران در اين رقابت‌ها به شرح زير است:
فيناليست ها:
دروزن ‪ ۴۶‬كيلوگرم بهروز ملكي در دور نخست حريفي از قزاقستان راشكست داد و با پيروزي مقابل حريف قزقيزستاني امشب براي كسب مدال طلا با برنده ديدار كشتي گيران ژاپن و ازبكستان روبرو مي‌شود.

در وزن ‪ ۵۴‬كيلوگرم نيز رامين گرمسيري با شكست حريفاني از تايلند و قرقيزستان به ديدار فينال راه يافت تا امشب براي كسب مدال طلا با برنده ديدار كشتي گيران كره جنوبي وقزاقستان روبرو شود.

در وزن ‪ ۶۳‬كيلوگرم مرتضي انوشه در دور نخست،كشتي‌گيري از ازبكستان را مغلوب كرد و در دور دوم حريف قزاقستاني را پشت سرگذاشت تا عصرامروز براي كسب مدال طلا با يكي از كشتي گيران قرقيزستان يا هند مصاف كند.

در وزن ‪ ۶۹‬كيلوگرم نيز محمد رسولي پس از استراحت در دور نخست، در دورهاي دوم وسوم، كشتي گيراني از تايوان و هند را مغلوب كرد تا در ديدار فينال به مصاف برنده ديدار كشتي گيران قزاقستان و ازبكستان برود.

در وزن ‪ ۸۵‬كيلوگرم فرشاد رستمي كيا در كشتي نخست خود نماينده كره جنوبي را مغلوب كرد و با پيروزي مقابل حريف قزاقستاني به ديدار نهايي راه يافت.

وي امشب براي كسب مدال طلا به مصاف برنده ديدار كشتي گيران قرقيزستان و هند مي‌رود.

در وزن ‪ ۱۰۰‬كيلوگرم نيز بابك دژباني پس از استراحت در دور نخست در دور دوم نماينده‌اي از ژاپن را شكست داد و با پيروزي مقابل حريف تايلندي امشب براي كسب مدال طلا به مصاف حريفي از هند مي‌رود.


**ديدارهاي رده بندي:
در وزن ‪ ۴۲‬كيلوگرم رضا خدري در كشتي نخست حريف ازبكستاني را مغلوب كرد اما درديدار دوم خود مقابل حريف قرقيزستاني شكست خورد و عصر امروز براي كسب مدال برنز به مصاف حريفي از هند مي‌رود.

در وزن ‪ ۵۰‬كيلوگرم رامين طاهري در كشتي نخست خود حريفي از قزاقستان را مغلوب كرد و اما در ديداردوم خود مقابل حريفي از قرقيزستان شكست خورد تا عصر امروز براي كسب مدال برنز به روي تشك برود.

در وزن ‪ ۷۶‬كيلوگرم امير حسين مولايي در كشتي نخست خود مقابل كشتي‌گيري از ژاپن به پيروزي رسيد اما در ديدار سرگروهي مغلوب حريف قزاقستاني شد تا عصر امروز براي كسب مدال برنز به مصاف حريفي از تايلند برود.

همچنين در وزن ‪ ۵۸‬كيلوگرم سهيل مقبلي در دور نخست مقابل نماينده كره جنوبي شكست خورد و با توجه به شكست حريف كره‌اي در ديدار سرگروهي مقبلي شانس كسب مدال برنز را از دست داد.

رقابتهاي فينال و رده بندي كشتي فرنگي نوجوانان آسيا ازعصر امروز به وقت بانكوك پايتخت تايلند آغاز مي‌شود.

پيش ازاين قرار بود اين مسابقات از ظهر امروز و به صورت يكسره تا شب برگزار شود كه مسئولان برگزاري اين مسابقات برنامه رقابتها را تغيير دادند رقابتهاي كشتي آزاد نوجوانان آسيا روز يكشنبه ‪۱۰‬مرداد ماه در شهر بانكوك تايلند برگزار مي‌شود.

تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: