برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كسايي پور در گفت‌وگو با فارس:تيم ملي "ب " بسكتبال براي بازيكنان جوان جايگاه مناسبي است

محمد كسايي‌پور در گفت‌‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در مورد وضعيت تيم ملي "ب " بسكتبال اظهار داشت: در حال حاضر يك اردوي مقطعي در نظر گرفته‌ايم و بايد منتظر تورنمنت بعدي بمانيم. به هرحال اين تيم براي تقويت تيم الف بايد حفظ شود.
وي در مورد جام استانكوويچ اظهار داشت: استانكوويچ، جامي بود كه تمامي تيم‌هاي شركت كننده با تيم اصلي‌شان آمده بودند. لبنان كه بايد چند روز ديگر در جام‌جهاني حضور پيدا كند، با تيم كامل خود بود و حتي فادي‌الخطيب، بهترين بازيكن خود كه مصدوم بود را رسانده بود.
سرمربي تيم‌ملي "ب " بسكتبال گفت: اردن هم كه بايد مانند لبنان در جام‌جهاني شركت كند، با ماريو پالمو، مربي سرشناس خود نتوانست به مقامي بهتر از پنجمي برسد و اين نشان از آن داشت كه اين رقابت‌ها در سطح بالايي برگزار مي‌شد.
وي در مورد كسب مقام پنجم گفت: به نظر من اين رتبه براي تيم "ب " راضي كننده بود. البته مي‌توانستيم بهتر هم شويم، اما موضوعي كه براي ما درد سرساز شد، مصدوميت آرن داوي، گارد راس تيم ملي و بازيكن كليدي ما بود كه در ابتداي مسابقات وي را از دست داديم. مهرداد آتشي نيز در ديدار با فيليپين مصدوم شد.
كسايي پورعنوان كرد: در مجموع حضور در اين رقابت‌ها راضي كننده بود. حتي لبناني‌ها از وضعيت تيم "ب " تعجب كرده بودند و مي‌گفتند چطور ايران تيم دومي با اين پتانسيل دارد. ما تيم ژاپن را شكست داديم كه به فينال استانكوويچ صعود كرد.
سرمربي تيم "ب " تاكيد كرد: ما بازيكناني مانند محمد حسن زاده و اصغر كاردوست را در اختيار داشتيم كه در تيم‌ "الف " خيلي كمتر بازي مي‌كردند و اين رقابت‌ها فرصتي براي آنها بود كه بيشتر بازي كنند و تجربه كسب كنند. به نظر من اين تيم جايگاه مناسبي براي بازيكنان جوان و كمتر ميدان ديده است.
وي تاكيد كرد: واقعيت اين است كه اين تيم بايد در دراز مدت هم حفظ شود تا آرام آرام جا پاي تيم "الف "بگذارد. سعي مي‌كنيم كه در مقاطعي از سال اردوهايي را برا اين تيم در نظر بگيريم.
سرمربي فصل گذشته تيم پتروشيمي در مورد حضورش در فصل آينده گفت: چند سالي است كه در پتروشيمي فعاليت مي‌كنم و خوشحال مي‌شوم فصل آينده نيز در خدمت اين تيم باشم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: