برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/اولين دوره المپيك نوجوانان-سنگاپور/كسب 3 مدال طلاي نمايندگان روسيه در ژيمناستيك

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، در رشته حلقه پسران اندري مونتن از روماني به عنوان قهرماني دست يافت و يويا كاموتو ژاپني و سنتور ابد اسپانيايي به ترتيب در رده‌هاي دوم و سوم قرار گرفتند.
در بخش پارالل ناهمسطح دختران نيز ويكتوريا كوموا از روسيه، سيكسين تان از چين و جونا ادلرتج از سوئد به ترتيب در رده‌هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
همچنين در رشته خرك حلقه پسران اولگ استپكو از اوكراين به مقام قهرماني دست يافت و سام اودهام از بريتانيا و دانيل خازاجكو از روسيه به ترتيب در رتبه‌هاي دوم و سوم قرار گرفتند.
در حركات زمين پسران نيز ويلا ساريا از كوبا، اولگ استپكو اوكرايني و كايودونگ چيني به ترتيب در رتبه‌هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته خرك دختران ويكتوريا كوموا از روسيه به عنوان قهرماني دست يافت و ماريا وارگاس اسپانيايي به مقام دوم رسيد و كارلوتا فرليتو از ايتاليا به مقام سومي بسنده كرد.
در پايان روز گذشته نمايندگان روسيه به 2 مدال طلا دست يافتند و نمايندگان روماني، اوكراين و كوبا هر كدام به يك مدال طلا رسيدند.
در بخش انفرادي كامل دختران نيز نمايندگان روسيه، چين و ايتاليا به ترتيب در رتبه‌هاي اول تا سوم قرار گرفتند و در قسمت انفرادي كامل پسران نيز نمايندگان ژاپن، اوكراين و چين به ترتيب مدال طلا، نقره و برنز را از آن خود كردند.
رقابت‌هاي ژيمناستيك در بخش نمايشي امروز به پايان مي‌رسد و دوشنبه و سه‌شنبه رقابت‌ها در قسمت آكروبات پيگيري خواهد شد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: