برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مشحون: سفر تيم ملي بسكتبال به ليتواني منتفي شد

ورزش. بسكتبال. بسكتبال
تهران - مديرتيم‌هاي ملي بسكتبال ايران گفت: اردوي تيم ايران در ليتواني به دليل تهيه نشدن بليت لغو و فرصت خوبي كه برايمان فراهم بود، از بين رفت.

رضا مشحون در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: از مدت‌ها پيش به دنبال آن بوديم تا در ليتواني اردوي آمادگي خوبي را برگزار كنيم كه پس از مكاتبات صورت گرفته بين دو طرف، در نهايت مقرر شد براي آمادگي بيشتر ملي پوشان قبل از جام جهاني تركيه به اين كشور سفر كنيم.

وي ادامه داد: با توجه به اين كه كشور ليتواني در ايران سفارت نداشت از طريق سفارت مجارستان كه حافظ منافع اين كشور در ايران است، براي دريافت رواديد اقدام كرديم كه متاسفانه اين مهم خيلي دير انجام شد و ما عصر پنجشنبه موفق شديم رواديد ملي پوشان و تيم اعزامي را دريافت كنيم.

مدير تيم‌هاي ملي ايران خاطر نشان كرد: مشكل ديگري كه در اين بين بود، اين است كه پرواز مستقيم به ليتواني وجود نداشت و مجبور بوديم با چند پرواز و توقف‌هاي طولاني مدت در فرودگاه‌هاي مختلف، خود را به ليتواني برسانيم كه با وجود زمان كمي كه در اختيار داشتيم، اين سفر محقق نشد و يك فرصت مناسب از دست ما رفت.

مشحون ادامه داد: ليتواني تيم خوب و قدرتمندي است و در المپيك پكن نيز موفق شده بود تيم بسكتبال ايران را شكست دهد، آن‌ها نيز در رقابت‌هاي جهاني تركيه حضور خواهند داشت و بدون شك جدال هر دو تيم، براي كادر فني ايران و ليتواني موثر و مفيد بود هر چند كه اين بازي براي ملي پوشان ما لازم تر بود.

گفتني است ملي پوشان بسكتبال مي‌بايست امروز در ليتواني به مصاف اين تيم بروند. با اين حساب تي مملي بسكتبال كشورمان تا روز چهارشنبه تمرينات خود را در مجموعه ورزشي آزادي تهران سپري خواهد كرد.


تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: