برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مدير تيم‌هاي ملي تيراندازي با كمان؟ اميدواريم در شانگهاي نتيجه‌اي بهتر از آنتاليا بگيريم

ورزش. ساير رشته ها. تيراندازي با كمان. مسابقات جهاني
تهران - مدير تيم‌هاي ملي تيراندازي با كمان كشورمان گفت: با اردوهاي خوبي كه ملي پوشان پشت سر گذاشته‌اند اميدواريم در مسابقات شانگهاي نتيجه اي بهتر از مسابقات آنتاليا بگيريم.

علي خزايي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا اظهار داشت:
ملي پوشان كمان ريكرو هم اكنون در اردوي كشور كره جنوبي حضور دارند و تا زمان اعزام به مسابقات جهاني هم در اين اردو خواهند ماند.

وي ادامه داد: اين اردو به دليل برگزاري در خارج از كشور و امكان انجام تمرين در كنار تيم‌هاي كشورهاي ديگر در روند آماده‌سازي كمانداران بسيار مفيد است.

خزايي گفت: كمانداران كامپوند هم كه مدتي است در كيش در اردو به سر مي بردند امشب به تهران بازمي گردند تا ادامه تمرينات خود را در سايت دو المپيكي ورزشگاه آزادي دنبال كنند.

مدير تيم‌هاي ملي تيراندازي با كمان اظهار داشت: با توجه به برگزراي اين اردوها و آمادگي مطلوب كمانداران كشورمان به كسب نتايجي بهتر از مرحله قبلي مسابقات جهاني اميدواريم.

وي تاكيد كرد: البته كسب موفقيت در مسابقات جهاني بسيار دشوار است و رتبه افراد در مرحله مقدماتي نيز در كسب نتيجه نهايي بسيار تاثيرگذار است.

خزايي در مورد شرايط ملي پوشان اعزامي به بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو گفت: براي كمانداران ريكرو هدف نهايي بازي‌هاي آسيايي است و حتي مسابقات جهاني هم به عنوان ميداني تداركاتي براي آنهاست.

وي افزود: البته بازي‌هاي آسيايي به دليل حضور كشورهاي قدرتمند تيراندازي با كمان در قاره آسيا بسيار دشوار است اما ملي پوشان ما براي كسب مدال تمرين مي‌كنند.

مرحله چهارم مسابقات جهاني تيراندازي با كمان ‪ ۲۰۱۰‬روزهاي ‪ ۹‬تا ‪۱۳‬ شهريورماه آينده در شانگهاي چين برگزار مي‌شود.

در مرحله دوم اين مسابقات كه خردادماه در آنتالياي تركيه برگزار شد، كشورمان در كامپوند زنان يك مدال نقره به دست آورد.

تاریخ: 1389/5/31
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: